Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz a telenornak...

Mikor lesz a telenornak Facebookja? úgy mint a T-mobile-nak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 11:02
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Ezt a kérdést nem értem, bocsi. A facebooknak se a t-hez, se a telenorhoz, se a vodához nincs köze.
2010. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lol, akk nyomj egy lájkot a t-mobile-nak
2010. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Első!


Dehogynem érted a kérdést, csak egyszerűbb beszólni, mint érdemben válaszolni. :)


Szóval a T-mobile-nak ingyenes a Facebook adatforgalma, a Telenor még nem tervez ilyet, legalábbis még nem reklámozza, szóval a közeljövőben gondolom nem lesz.

2010. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Remélem, hogy nem is lesz, mindenféle ökör adatforgalommal tönkreb.szni az amúgy viszonylag még minőséginek nevezhető hálózatot...
2010. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:
0%
Nem beszóltam, csak félreérthető a kérdés. Amúgy soha nem értem, aki telefonon, egy kis kijelzőn facebookozik. De azért a t-nél használhato fb is hagy kivánnivalót maga után. Ingyenesként hirdetik, aztán meg csodálkoznak, hogy vesz le pénzt a kártyáról, vagy növeli a számlát. Csak azt nem értem, hogy elhiszik azt, hogy valami ingyen van a mai világba?
2010. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is:aki ért hozzá nem csak összevissza nyomkodja a telefont annak ingyen van a facebook(meg az iwiw-is)!

Aki meg hülye hozzá ahelyett hogy segítséget kérne összevissza beszólogat mindenkinek hogy nem is ingyenes+ilyenek!

Nekem a kezdetektől semmi gondom az ingyenes adatforgalmú tartalmakkal, soha egy forintomba sem került sem a facebook sem az iwiw, különbség az hogy értek hozzá!

És maradva a kérdésnél azért adja ingyen ezeket a t-mobile mert tulajdonrésze van mindkettőben, a telenornak meg nincs, így érthető a dolog nem?

2010. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor lesz ingyenes, ha a Facebook szerződést dob a telenornak, hogy a reklámbevételeiből fedezi az adatforgalmak költségét. Ugyanis semmi sem ingyenes, legfeljebb úgy, ha a facebook kifizeti az adatforgalmat helyetted, mint ahogy a Tmobilnál is teszi
2010. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:24


A barátom telóján kipróbáltuk . Egy forint sem volt rajta és ment a facebook. Sőt ... még azt is jelezte a telója , hogy a t-mobile hálózatában ingyenes ...

2010. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amúgy, ha lesz is, szerintem inkább a djuice-nál, mert az van a fiatalabb korosztály számára... Legalábbis így hirdetik magukat, mióta a telenor és a djuice különváltak.
2010. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!