Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire fontos, hogy 5g...

Mennyire fontos, hogy 5g képes legyen az új telefonom?

Figyelt kérdés
Az országban a legtöbb helyen csak 4g van. Ahol meg van 5g, az sokszor gyengébb vagy csak picit erősebb a 4g nél. Az országban csak néhány helyen igazán erős. Több erről szóló videót is megnéztem, és meglepődtem az eredményeken. Szóval nagyon ördögtől való dolog lenne 4g képes telefont venni?

2022. júl. 3. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Semennyire. Az országban nagyon kevés helyen elérhető, valószínűleg nem is tudnál rá csatlakozni.
2022. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Bőven elég a 4G !


Írnék még ide egy 5G-s ellenérvet, de úgyis törölnék, szóval ne! :)

2022. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Valós előnye egy egyszerű felhasználó számára nincs. Akkor van értelme, ha sok eszköz netelérését akarod biztosítani, például egy mobil router amire 20 eszköz csatlakozik. De az meg az adatkeretet szívja le hamar, a 100 GB-os csomag (Telekom üzleti) 1 hét alatt lement.
2022. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg még nem érezhető az 5G előnye, nyugodtan vehetsz 4Gs mobilt.

Elég akkor váltani, ha már nem kérnek felárat érte.

2022. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
A 4G bőven elég, ha a telefonok közt csak ez az egyetlen opció az eltérő, akkor - véleményem szerint - csak, kizárólag ezért ne vedd meg drágábban, mert 5G-képes.
2022. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Hát van egy telefon, ami 4g és 5g változatban is kapható. Az 5g s legalább 30k val drágább. Igazából én jól el vagyok a 4g vel, szóval ha szerintetek sem fontos az 5g képesség, akkor maradok a lényegesen olcsóbb készüléknél.
2022. júl. 3. 13:50
 7/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
86%

fontosnak fontos csak meg nincsen

5evig valoszinu nem nagyon lesz jelentosege

par evig pedig biztosan

2022. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NTBS ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem. Bőven elég a 4G.
2022. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

"Az 5g s legalább 30k val drágább. Igazából én jól el vagyok a 4g vel,"

Nem értem mi a kérdés.

Saját bevallásod szerint sincs szükséged rá, többe kerül, és megkérdezed hogy kell-e?

Ha kellene, arról tudnál, ha pl. gyors neted van, de még gyorsabbra lenne szükséged.

2022. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 5G legnagyobb előnye, ami egyben a hátránya is, a kis cellaméret. Ezért nem fog hamar elterjedni, mert borzalmasan sűrűn kell állomásokat telepíteni, hogy le legyen fedve minden. Országos fedettség valószínűleg 10 éven belül nem is lesz. 5 éven belül mondjuk egy nagyvárosi lefedettség lehet reális. Vidék esélytelen, ott nincs pénz ilyen mértékű fejlesztésre rövid időn belül. Tehát ha 10 évig akarod használni a mobiltelefont, akkor bőven elég a 4G is. Addigra már úgy is annyira elavult lesz, hogy könyörögni fogsz az új telefonért.
2022. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!