Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges így ,,költözni" a...

Lehetséges így ,,költözni" a régi Samsungból az Samsungba?

Figyelt kérdés
Szeretnék minden adatomat átvinni a leendő új telefonomba(Samsung) a régiből(Samsung). Ehhez a Smart switch alkalmazást szeretném majd használni. A probléma, hogy a mostani telefonomba bejelentekezett Samsung accountnak törölték az email címét, a Samsung fiók jelszavát is elfelejtettem(ez nem tudom, mennyire lényeges). Regisztráltam ma egy új fiókot, ezzel szeretnék majd bejelentkezni az új készülékembe. Működni fog az adatátvitel, ha a fent említett módon csinálnám? Ha nem, akkor hogyan csináljam?
2022. jún. 29. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A régi telefonon jelentkezz be az új fiókba, szinkronizáld az adatokat.

Utána jelentkezz majd be az új telefonon, és nem lesz gond.

2022. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nem tudok átjelentkezni(amúgy ezért írtam, hogy nincs meg az email cím, sem a jelszó, de ment a zöld pacsi).
2022. jún. 29. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a régi készüléken kéri-e a kijelentkezéshez a régi fiók jelszavát. Apple-nél az ICloudból való kilépéskor kéri, de gondolom Samsungnál is kéri.

Ha így van, akkor nem fogod tudni átrakni a cuccokat, csak valamilyen másik felhő alapú megoldással.

2022. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg szervízben megoldható úgy, hogy az adataim megmaradjanak? Ehhez Samsung szervíz kell vagy elég egy random, ismertebb GSM szerviz/bolt?
2022. jún. 29. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy csináltál egy új fiókot. Azzal miért nem tudsz bejelentkezni?
2022. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az új telefonra az eladó átpakolt mindent. Smart Switch segítségével.

természetesen csak így vásárolok, kipróbált, beüzemelt vadiúj mobilt a Samsung Experience Store-tól.

2022. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"törölték az email címét, a Samsung fiók jelszavát is elfelejtettem"


és mi van beírva a noteszbe?

2022. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért nem tudok átjelentkezni, mert először kéri, hogy jelentkezzek ki a régiből, ami a fentebb említett okok miatt nem lehetséges.


Én személy szerint nem szoktam lejegyezni a jelszavakat, főleg nem egy noteszbe, amit bárki kézhezvehet.

2022. jún. 29. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Beállítások, fiókok kezelése..? Törlöd a felcsatolt használhatatlan fiókot és bejelentkezel az újjal.


Zárójeles megjegyzés: a smart switch külső tárhelyre is tud biztonsági mentést csinálni.

2022. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam, de kéri a jelszót, amit nem tudok. Van ott még olyan lehetőség, amivel küld nekem egy emailt, de mivel törölték az email címememet, nem lehetséges ez sem.
2022. jún. 30. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!