Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-ről windowsra hogy...

Iphone 11-ről windowsra hogy tudok képeket átmásolni?

Figyelt kérdés

próbáltam appokkal de az összesért fizetni kell, nehogy véletlen gond nélül lehessen dolgozni.

a telóm bedugtam usb-vel, engedélyeztem hogy biztos a gép és hogy fotóátvitel legyen stb. egy kép után megáll a másolás mindenféle jelzés nélül. ezelőtt meg azt írta az eszköz nem található.

utána jött az itunes-os/képek appos próba (neten találtam), ott az itunes annyit mondott, hogy menjek rá a gyári visszaállítás opcióra a telómon.

abszolút fogalmam sincs mi a bánat a baja, és már csak 300mb maradt a telómon mert képtelen voltam eddig ésszerű megoldást találni



2022. máj. 2. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Felhőtárhelyre töltsd fel wifin keresztül, aztán letörölheted.
2022. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de az icloudom tele van és fogalmam sincs hogy működik

onedrive meg átírja a képeket hec (ga jól emlékszem) formátumba és azzal utána nem tudsz semmit se kezdeni

2022. máj. 2. 15:23
 3/9 A kérdező kommentje:
ha files appba megnyitom az icloud driveot nincsenek képek egyeltalán
2022. máj. 2. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"onedrive meg átírja a képeket hec (ga jól emlékszem) formátumba és azzal utána nem tudsz semmit se kezdeni"


Nem az onedrive írja át, hanem az iPhone telefonok alapbeállításként azt a formátumot használják. Neked kell átállítani jpg-re. (Nem tudom hogy ez a szivatás miért alapértelmezett.)

2022. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan az a baja, hogy 300mb szabad hely van a telódon!!

Ha nagyon betellik a tárhely, akkor csinál ilyeneket.

Nézd meg a Beállítások - Áltaános -› iPhone tárhely-nél hogy mi az az app ami sok helyet foglal és töröld le - ideiglenesen amig átmented a képeidet.

Ahogy próbáltad a windows intézőben átmásolni az jó, és működik is általában. Csak a telefon meg van kergülve a nagyon kevés tárhely miatt.

whatsapp, tiktok, stb appok rengeteg helyet meg tudnak zabálni a csatolmányokka, letöltött baromságokka. Törölj ki minden felesleges baromságot, indítsd újra a telefont és utána próbáld meg a másolást.

2022. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinald ugy, ahogy en: letoltottem W-ra a PhotoSinc programot, iPhonra a PhotoSinc appot es ezzel wifin keresztul atmasoltam. Ezzel oda vissza lehet. Atmasolas utan annyit torolsz az iPhonrol, amennyit akarsz. Googleba beirod PhotoSinc. Gepre a program, iPhonra AppStorebol az app
2022. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, végül sikerült nem hec-ben feltennem drivera:D
2022. máj. 4. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb figyelj oda hogy ne töltsd meg agyig a telefont. Az iPhonennál ez egy hiba, hogy ha nagyon tele van, akkor megbolondul.

Sőr Mac-nél is... múltkor kiírta, hogy a kukát nem lehet üríteni, mert nincs elég hely :DDDDD

Azóta ráfigyelek hogy maradjon mindig elég hely.

2022. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nohát ez is egy jó megoldás:

[link]

2022. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!