Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bizonyos készüléktulajdonosok...

Bizonyos készüléktulajdonosok direkt kamuznak, hogy magukat igazolják hogy amúgy jó vásárlást csináltak?

Figyelt kérdés

Ismerős kihozott egy használt gsm üzletből egy 5 éves készüléket, igen a preztizsmárkából. Had ne mondjam nagy kaka az egész, laggol, lefagy, minden baja van. Pedig a fanok váltig állítják hogy abban a márkában ilyen soha nem történik. Az én készülékem hasonló idős, 4 éve vettem kb, és semmi ilyet nem csinál.


Múltkor felraktam ide egy kérdést, egy app hibájáról, megkaptam hogy azért mert szar andr... a vicc az, hogy haverom 13 Pro Max-án ugyan úgy produkálja az app azt a hibát egy ideje.


2022. máj. 1. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

"használt gsm üzletből egy 5 éves készüléket"

"nagy kaka az egész, laggol, lefagy, minden baja van"

Mit várt? Meleg hógolyót?

Kapott egy össze-vissza berhelt, többször rommátört 8-10 telefonból összerakott ájfónt. Csoda hogy működik. Ha rossz az akkumulátor, vagy nem tudja a rendszer megállapítani, hogy milyen, akkor komolyan visszavesz a teljesítményből a processzor, ezért lagol. Ha meg még hülye is hozzá és nem tudja újratelepíteni és beállítani akkor pláne kaka.


"Pedig a fanok váltig állítják hogy abban a márkában ilyen soha nem történik."

Gyári állapotú ájfónnal nem is nagyon szokott ilyen lenni. Ha mégis, akkor az valamiféle nem normális működés, hiba miatt van.


"megkaptam hogy azért mert szar andr..."

ez tényleg az :D


"haverom 13 Pro Max-án ugyan úgy produkálja az app azt a hibát egy ideje." Akkor az app is szar.

2022. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Aha. A tákolt használt 5 éves Iphone trágya, még az én 4-5 éves android-om tökéletesen működik. Amit újonnan ugyan annyiért vettem kb, amennyiért ezeket a szar régi Iphonokat lőcsölik rá a konzumidiótákra.


De nyilván az android szar, az iphone jó. Nincs több kérdésem.

2022. máj. 1. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értetted meg... Pont azért szar, mert tákolt. Sok ilyen kérdés kerül ki ide, hogy miért kaka az ájfónom. Aztán két keresztkérdés után kiderül, hogy a sarki fűszeresnél vették, vagy összetörték és a sari fűszeres javította.

Hivatalos szervizben az alkatrészeket egymáshoz hangolják és regisztrálják az applenél. Ha beraknak egy nevesincs akkumulátort a telefon nem tudja hogy kiaz, miaz, mert nincs benne az a chip ami a gyári akkukban megvan. Ezért nem fogja teljes teljesítményen hajtani a telefont.


Az android szar. Mert nem szeretem, azért szar. Lehet hogy másnak tetszik és jó.

2022. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A tákolt használt 5 éves Iphone trágya, még az én 4-5 éves android-om tökéletesen működik. Amit újonnan ugyan annyiért vettem kb, amennyiért ezeket a szar régi Iphonokat lőcsölik rá a konzumidiótákra."

Már másodszor írtad le, hogy ócska sz@rt vett a haverod egy ki tudja milyen boltból, neked pedig egy újonnan vásárolt telód van... Most tényleg ennyire nulla az agykapacitásod, vagy csak idegesíteni jöttél az embereket? (Halál komolyan kérdezem)

2022. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Apple “fanként" fagyott már le a 2 hetes iPademen is app, van ilyen
2022. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!