Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány GB tárhellyel vennétek...

Hány GB tárhellyel vennétek szívesen IPhone 13 Prot?

Figyelt kérdés

Én szerintem inkább a 256gb felé hajlanék. Mert az IPhone XR-be IOS 15.4-el kevésnek bizonyul a 128gb. Na meg elvileg abba van valami plusz funkció. Mégis mi? De ha nem számítana a pénz akkor nyílván megvenném ezt is, csak nem tudom ennyi hellyel mit csinálnék szerintem még Lidarral sem tudnám több mint a felét megtelíteni:

[link]



2022. ápr. 29. 17:40
A kérdező szavazást indított:
128Gb
256Gb
512Gb
1Tb
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

A plusz funkció a ProRES videó.

Nekem a 11 pro 256-os volt, aztán a 13 pro max-ot is ezzel vettem, mert ez volt raktáron és .... kevés :D Van már rajta 130 giga kép, videó, stb. De hát én használom keményen, ezért van.

Ha te csak tiktokozol, meg facebookozol, ahhoz elég a kisebb tárhely is.

2022. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinek kéne 1 TB?

A 256 gb-ot sem tudom felfogni, hogy hogy telik be, pedig nekem is sok cuccom van

2022. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
128 is elég lenne, ha ismerné az SD kártyát.
2022. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

emlékszem a 40 GB-os Winchester bőven elég volt akkori PC-be.


minek is növelték azóta egyre nagyobbra a tárhelyet?

2022. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És azt letudná valaki írni, hogy a 4K/30FPS ProRes videó milyen hasznos funkció vagy mivel tud többet? Ha lehet akkor ne olyan minimalisták írjanak, hogy a Full HD és 4K között nem veszed észre a különbséget, na meg IPS meg OLED, 60Hz és 120Hz között sem.

Hanem olyanok akik nem szepitik a dolgokat egyáltalán, de nem is hypeolják túl.

Azt tudjuk, hogy azért normál videó esetében is észre lehet venni a különbséget Full HD és 4K között. HDR esetén már kevésbé, mert ott a full HD is annyival lesz jobb minőségű. Azonban ezt most egy Huawei P40 Pro alapján írom. Mivel láttam már milyen képeket készít. Elvileg az Apple jobban optimalizálja a kamera funkciókat.

2022. ápr. 29. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha ismerné az SD kártyát."

azért nem ismeri, mert a sóher paraszt megvenné bele a 10000gigásssssat 4ezerért. Aztán meg csodálkozna hogy miért akad, miért nem olvassa be a képeket, zenéket. És persze az ájfón lenne a hibás, nem az az ökör aki megveszi a hamisított, lassú kártyát.

2022. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 128-nál nagyobb tárhelyet nem vennék a saját felhasználásomhoz. Plusz ha már 300+ ezres telefont vesz valaki, akkor nem a havi párszáz forintos felhőtárhelyen kellene sóherkodni.

Viszont ha már ennyire hajlasz a 256-os felé, akkor vedd azt, mert ha kisebbet veszel akkor ezen fogsz rugózni hónapokig, hogy miért nem a nagyobb mellett döntöttél. :)

2022. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6# ilyenek az amcsik, nekik még a mikróra is rá van írva:


a macskát nem szabad a mikróban szárítani!

2022. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as nagyon el vagy tévedve, nem értetted meg mit írtam...


"a 4K/30FPS ProRes videó milyen hasznos funkció"

Az Apple ProRes az egyik legnépszerűbb videoformátum a professzionális videós produkciók és ezek utómunkálatai során. A ProRes egy kodektechnológia, amelyet az Apple kifejezetten a Final Cut Pro segítségével végzett kiváló minőségű és gyors videoszerkesztéshez fejlesztett ki.

[link]

Ha azt sem tudod mi az, akkor nincs is rá szükséged!

2022. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as a "ha ismerné az SD kártyát."


azért nem ismeri, mert a sóher paraszt"



erre válaszolt!!

:)

2022. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!