Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a kedvenc játékotok...

Melyik a kedvenc játékotok iPhone-on, andoridos telefonotokon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából a kérdéssel az a célom, hogy valami jó kis játékkal tudjak játszani a telefonomon. Tudom, hogy felmehetnék az appstore-ba és keresgélhetnék, de így egyszerűbb, hogy megkérdezlek titeket és leírjátok ti nektek melyik a kedvenc játékotok, mikkel játszotok, hátha nekem is megtetszik valamelyik. :D


Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2022. ápr. 24. 08:52
 1/8 Pamacs19971 válasza:
Hill climb racing 2, HAWK, Soda Dungeon 2, WorldBox-God sandbox. Ezekell szoktam játszani iPad-en.
2022. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg Fluffy Fall, Minecraft és Mimicry van a telefonomon. Nem valami a Fluffy Fall nem valami izgalmas de arra tökéletes, hogy elővedd, ha valahol várni kell és unatkozol. A minecraftot valószínűleg ismered, a Mimicry pedig multiplayer-horror játék, azt tudod a barátaiddal is játszani.
2022. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Upsz, elnézést a szóismétlés miatt, nem vettem észre :D
2022. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Minecraft

Survivalcraft

Ark survival evolved

Rusted Warfare

Musiverse

GTA Vice City

Counter Strike 1.6

Return to Castle Wolfenstein

Quake 1

Extreme Car Driving Simulator

Monument Valley 1, 2

Occupation 2.5

Wilderlesd

2022. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Auto Brawl Chess.
2022. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam jelenleg ezek vannak telepítve:

- Harry Potter: Puzzles & Spells (klasszikus match-3 játék, rengeteg extra funkcióval, és a hasonlókkal ellentétben fizetés nélkül is kiválóan lehet vele haladni)

- 8 Ball Pool (az eredeti, az egyetlen miniclip-féle billiárd, bár telefonon nem az igazi, de el lehet vele ütni az időt, ha épp úgy alakul)

- Microsoft Solitaire Collection (egyszerű, de nagyszerű egyszemélyes kártyajátékok)

2022. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, ment a zöld mindenkinek! :) :D
2022. máj. 8. 10:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Raid:Shadow Legends

Lichess

2023. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!