Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon kéne a segítségetek =)...

Nagyon kéne a segítségetek =) ingyenes a facebook samsung s5230 telefonon?

Figyelt kérdés

ma vettem samsung s5230 telefont. és azt szeretném kérdezni, hogy a facebook vagy a youtube ingyenes-e? azt hallottam h vmi adatforgalmat be kell kapcsolni :S és a játékok meg a map ingyenes?

előre is köszi (L)


2010. szept. 14. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ha T-mobile-os vagy akkor igen, elvileg az iwiw-is
2010. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
youtube-t nem tudom, szerintem az nem
2010. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
dejóó =) és a map is? annyira parázok h fizetős...de akk nem kel lsemmilyen adatforgalmat bekapcsolni ugye? =)
2010. szept. 14. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
ehez nem tudok hozzászolni, nem ismerem ezt a telefont, a játék biztos az, ha nem letölteni akarod
2010. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A map nem, csak az OVI, de az is csak bizonyos telefontípusokon, de az s5230 nem tartozik közé.
2010. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A könyvpofa elérhető gépen is, épp ott ahol kérdezted.Akkor minek fájdítod szegény telefonod szívét egy hülye könyvpofával?:S
2010. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat =) am h kell beirni? 0.facebook.com v simán facebook.com? am aktiválták t-mobileban.

utolsónak pedig köszi az értelmes választ. és SKH

2010. szept. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!