Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 pro töltése?

IPhone 13 pro töltése?

Figyelt kérdés
iPhone 13 pro mellett a dobozban a kábel van, adapter nincs. Használhatom a korábbi iPhoneokhoz meglévő adaptert? Vagy kellene venni egy gyorstöltőt? Egyik üzletben azt mondták, hasznalhatom a korábbit, hiszen kompatibilis, másiknál muszáj vennem egy újat, ez a típus nem bírja a régit
2022. márc. 17. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Apple-knek azonos töltőik vannak készülékeikhez, nyugodtan használd.
2022. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"ez a típus nem bírja a régit"


Szerintem félreértetted! Valószínűleg úgy gondolta az eladó( vagy rád akar sózni egy újat), hogy az új telefont már nagyobb teljesítménnyel lehet tölteni mint amire a régi töltő képes , így ezt a képességét nem tudod maximálisan kihasználni, de attól még ugyanolyan jó, csak lassabban töltöd vele a telefont.

2022. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Használhatom a korábbi iPhoneokhoz meglévő adaptert?"

Ha az USB-C-s akkor igen.


"Vagy kellene venni egy gyorstöltőt?"

Nem kell ha nem akarsz.

2022. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! És használhatok egy utángyártott kábelt is pl a munkahelyen? Nem hordozgatnám mindig a dobozban levő kábelt, igaz, a telefon akksiját sem szeretném tönkretenni. Ezt az utángyártott kábelt használtam egyébként az előző telefonomnál (xs), nem okozott problémát, normálisan töltött.
2022. márc. 17. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

“ Nagyon szépen köszönöm a segítséget! És használhatok egy utángyártott kábelt is pl a munkahelyen?”


Használhatsz, de én nem használnék, almához semmiképp, amíg Androidom volt annyira nem érdekelt, most csak almás töltővel töltöm.

2022. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

MFi minősítéső kiegészítőket lehet használni.

MFi ›› Made for iPhone

Ami ezzel a plecsnivel el van látva az az Apple előírásai szerint készült és megfelelő minőségű.

2022. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most nézem, a dobozban levő kábel nem jó a “régi” adapterhez. Az utángyártott kábelnél nem írja ki, hogy nem támogatott eszköz, rendesen tölti, mint az előző telefonnál
2022. márc. 17. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:

"Most nézem, a dobozban levő kábel nem jó a “régi” adapterhez."

Ezt írtam: "Ha az USB-C-s akkor igen."

Az XS kábele megvan még? Azt használhatod!


"Az utángyártott kábelnél nem írja ki, hogy nem támogatott eszköz, rendesen tölti, mint az előző telefonnál"

Ahogy ezt is leírtam már: ha MFi-s, akkor nem fog kiírni semmit, csak működik.

2022. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. márc. 17. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!