Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet, vagy lehet-e...

Hogyan lehet, vagy lehet-e egyáltalán közvetlenül a memóriakártyára fileokat rakni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy 2G-s memóriakártyát a samsung e250-es telómhoz.Mutatja az ikont,hogy behelyezve a kártya,és a telón lévő zenéket rá is tudtam másolni,de a számítógépről nem lehet.(Lehet,hogy nem ismeri fel a kártyát a gép???)
2007. dec. 29. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Inkább a telefont nem ismeri, a kártyára bármit lehet másolni, csak nem tiszta, hogy te hogyan próbáltad. A telóban volt a kártya, és a szgépel szinkronizálva volt?

Mert ez csak beállítás kérdése. Én régen úgy csináltam, hogy MicroSD+ adapter be a fényképezőbe, az össze a szgéppel, és egyszerüen ráhuzigáltam a fájlokat,(mint külső meghajtót érzékelte a gép) most már van kártyaolvasó a gépen is, az a legtutibb.

2007. dec. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
samsungban kell átálitani fájkezelöre hogy csak meghajtoként lássa a kártyát
2008. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a PC felismeri a telefont, akkor két könyvtárban jeleníti meg a teló memóriáját, meg a memóriakártyát. Bármit tehetsz bárhova. Csak aztán meg is találja. Én a telómmal leformáztam a mem. kártyát, és az így kialakított könyvtárakba raktam a cuccokat. Persze nem árt elolvasgatni, hogy milyen kiterjesztésű fájlokat tud lekezelni a teló.
2012. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!