Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudom aktivalni a...

Miert nem tudom aktivalni a sim kartyam? Segitseg

Figyelt kérdés

Telekomom DOMINO FIX QUICK 4Gs kartyat vettem

Tobbszor is probaltam aktivalni, az adatokat is jol adtam meg

De egyszeruen nem jo


Pedig lejarva sincs a kartya, 2020/10/16 tol ervenyes elv meg 2evig...


Valaki segitsen:(



2022. febr. 6. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Így jártam a múltkor.

Felhívtam az ugyfelszolgalatot. Kapcsoltak egy illetékest. Az utána nézett, és kiderült, hogy a kártya nem is létezik.

Két lehetőség adódott:

- személyesen bemenni egy telekom üzletbe és cserélni

- kuka és veszek másikat

2022. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

"Valaki segitsen:("

Amikor az ügyfélszolgálattól akartál segítséget kérni, miért gondoltad meg magad?

2022. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

telekom ügyfélszolgàlat nyitva van ma is.

kicserélik a kártyát

2022. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
57%
Nálam az volt a gàz hogy új személyim lett. Az újnak nem fogadta el a számát. De kipróbáltam a régit azt bevette :)
2022. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Én is a személyi igazolványos dologra gondolnék először. Ha cserélted az igazolványt és nem jelentetted le a telekomnak az újat akkor ezért pofázik most vissza.
2022. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha cserélted az igazolványt és nem jelentetted le a telekomnak az újat"

A szolgáltatónak nagyjából semmi köze ahhoz hogy kinek milyen személyije van.

Az adategyeztetés csupán annyi, hogy összevetik az általad megadott adatokat a BM adatbázisban szereplőkkel. Tehát nem lekérdezés van, hanem a szolgáltató küldi be. És kap egy választ hogy van egyezés vagy nincs.

Ez akkor is igaz, ha már 100 éve előfizetéses vagy, ott nem kell egyeztetni, de amint feltöltőst veszel, akkor már kell. És itt szokott előjönni ha nincs egyezés.

2022. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Születési helynél ha ott van zárójelben, hogy Magyarország, vagy ha budapesten születtél és a kerület, akkor azt is írd be.


Pl: Kecskemét (Magyarország)

Budapest 10


Mindent koppra úgy kell megadni, ahogy a lakcímkártyán szerepel. Plusz a lakcímkártya számot is kérheti, 6 betű, 2 szám.

2022. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve fordítva, 6 szám, 2 betű. Nem a személyi igazolvány szám!
2022. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!