Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg olyan jó a Shield Up...

Tényleg olyan jó a Shield Up fólia kijelzővédelemre,jobb mint az üvegfólia?

Figyelt kérdés
Annyira dicsérték ezt a fóliát azt mondták még az üvegfóliánál is sokkal jobb.Egy ismerősöm is majd ilyen fólia vágásával fog foglalkozni ő is azt mondta ez a tuti.

2022. jan. 18. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, egy rakás szar.

És még drága is.

Semmiben nem különbözik egy sima fóliától, max vastagabb.

De ha leejted valamire, akkor be fog nyomódni, és ott fog maradni egy mélyedés, amit aztán nézegethetsz...

Én nagyon nem ajánlom, pocsék termék. És még legtöbbször felrakni se tudják normálisan.

2022. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk néztem róla videókat de mikor fényben mutatták a fólia felületét hát szerintem undorítóan néz ki nem sík mint egy üvegfólia hanem mélyedések meg minden van benne gyárilag is.És nem azt mondom az üvegfólia az isten de én nem nézem ki a fóliából,hogy annyit tudna mint amennyit reklámoznak róla.
2022. jan. 19. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

nem is tud annyit, ne aggódj :)


"Egy ismerősöm is majd ilyen fólia vágásával fog foglalkozni ő is azt mondta ez a tuti."

nem csoda, amikor egy ilyen sz@r felrakása 5-7e ft vastagságtól függően...

2022. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gy.Ata ***** válasza:
100%

Nekem saját tapasztalatom van hajlított üveges mobillal. Pécsett tették fel a plázában.

Tapasztalatok, ilyen jó fólia még soha nem volt a mobilomon, jól néz ki és remekül bevált, kb 2 hónapja van fent.

Próbáltam már üvegfóliát, sima fóliát egyik sem vált be, mert pár hét után a hajlított kijelző részen kezdett felperdülni a fólia és aláment a kosz. Nem kímélem a mobilt használom fizikai munkák közepette is mint szerelés fűnyírás, stb.

Ezzel a fóliával eddig semmi gond, nincs felperdülés a széleken, drága volt 6E Ft, de csak ajánlani tudom!

2022. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4/


Szerintem már hajlított üvegfóliában is létezik már olyan amelyik nem válik fel a szélein.

2022. júl. 16. 14:57
 6/6 T.D.Gyula válasza:
Eddig kb.30 "ütésbiztos" fóliám volt,de ezt a Shield Up üveget egyik sem közelítette meg.Az Iphon 12 Pro-n két éve van fent,legalább ötvenszer leesett és semmi baja.ATOMBIZTOS!!
2022. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!