Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1800 MHz-re antenna méreteket...

1800 MHz-re antenna méreteket milyenek?

Figyelt kérdés
Ahol lakom a lakásban nincs térerő a mobilhoz, viszont 3-4 méterrel magasabban a palláson már kiváló. Csak sajnos a padlás poros, télen hideg, nyáron meleg. A mobilnak (Huawei 5y) nincs antenna csatlakozója. Arra gondoltam , hogy készítenék két antennát, és az egyikről levezetném a jelet a lakásban lévő antennához Remélhetőleg passzívan is működik majd. Persze ha valaki többet tud, pl a szimmetrizáló elemet és a kábel impedanciáját. azt ne tartsa magában, azt is köszönettel venném.

#1800 MHz-es antenna #Mobil antenna #Jelerősítés mobilhoz
2021. nov. 6. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:
"Méretek" milyenek?
2021. nov. 6. 21:11
 2/4 anonim ***** válasza:
10 eurótól indulnak a gsm jelerősítők. Én biztos nem barkácsolnék. Ha aliexpressen rákeresel a "4g booster" kifejezésre, még európai raktáros termékeket is találsz, ami megjön 7-10 napon belül és áfát sem kell pluszban fizetni.
2021. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


De én a szolgáltatóval beszélnék. Van, hogy adnak eszközt. (Internetre kötött fejegység)

2021. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eddig hogy nem volt probléma? Egy jelerősítőt kell venned!
2021. nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!