Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne megakadályozni,...

Hogy lehetne megakadályozni, hogy a telefonom ne írja át a megírt üzeneteimet?

Figyelt kérdés
Xiaomi redmi note 8 pro telefonom van, de talán lényegtelen is a típusa, mert másik telefonnál, tablettnél, de még a pc.nél is előfordul, hogy írom az üzenetet, és a felsorolt eszközök, átírják a szöveget. Elég gyorsan írok,és legtöbbször az üzenet elküldése után olvasom el,amiket írtam, és legtöbbször azt látom, hogy oltári sokszor értelmetlen baromságokra fordítja le a telefonom az üzeneteimet.Már sok ismerősöm panaszkodott arról, hogy ez náluk is előfordult. Valaki tudja a megoldást erre a problémára? mit lehet tenni, mit kellene másképpen beállítani?Lehet e egyáltalán?

#mobiltelefon, tablet, pc. üzenetek átírása elküldés előtt,és utána
2021. okt. 23. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Android esetén Beállítások > Nyelvek és bevitel > billentyűzeted beállításainál kapcsold ki a javítást


Érdemes Gboard vagy Swift vagy hasonló billentyűzetet használni a gyári helyett, ezeket a Play Áruházban tudod letölteni, és az előbbi beállításnál kiválasztani.

2021. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"legtöbbször az üzenet elküldése után olvasom el,amiket írtam"


Hm-hm, mi lehet a megfejtés?

2021. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-s köszi a megjegyzésed! Értelmezési kézi szótárat nem volt időm csatolni, egyébként sem gondolnám, hogy bárkinek is kellene, hogy megértse, azt amit leírtam. De neked segítek: amikor valamit írok, (mint jeleztem gyorsan), csak rápillantok a szövegre és elküldöm. Akkor azt látom, minden rendben van. De, ha visszaolvasom az elküldött szöveget, akkor látom azt, hogy a telefon egyes szavakat átírt, megváltoztatott! és ilyenkor már nem tudok mit tenni, legtöbbször küldök még egy smst, vagy emailt, és megmagyarázom! Így megfelel? vagy még meg kellene magyaráznom valamit?


Amint látod az első hozzászóló értette a problémám, és segített! Köszönet érte !

2021. okt. 24. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csak így tovább zsenikém!
2021. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!