Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom bővíteni a...

Miért nem tudom bővíteni a tárhelyemet vásàrlással?

Figyelt kérdés

Iphone-om van, nem fogadja el vásàrlásnál a kártyám lejárati idejét, utàna próbálkoztam azzal, hogy csatolják a telefonszámlàhoz, de ott is elutasít. Mondjuk az utóbbi lehet amiatt van, mert családi flottàban vagyok, és az egyik családtagom kapja egybe meg a számlàt, ezt még kipróbàlom..


De van másik megoldás?


2021. okt. 12. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kártyád van amit nem fogad el?

Mi a hibaüzenet? Jól írod be, nem kevered össze a hónapokat és éveket?

2021. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Van rajta pénz? Ha nincs akkor kell rá tölteni valamennyit, hogy tudja ellenőrizni érvényes-e a kártya!
2021. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:

“Nem fogadja el a lejárati idejét”


Vagy már lejárt vagy rossz formátumban adtad meg. CVC kódot ne felejtsd el. Meg még lehetséges, hogy jóvá kellene hagyni egy tranzakciót a mobil appban.

2021. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát EU -ban egy + jóváhagyást kell intézni a kártyás vásárláshoz. Nem tudom alma ezt kéri e vagy sem. EU -s cégeknek kötelező.


pl mikor UPS -el küldök valamit soha semmilyen megerősítést nem kér és úgy leemelik az összeget a kártyámról mint a pinty. Utólag is beterhelik ha olyanjuk van.

2021. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

K&H-s a bankkártyám, nyáron küldték ki az újat.

Igen, van rajta pénz… 🙄


A hibaüzenet ez:


“A lejárati dátum nem lehet múltbeli. A(z) kártya lejárati éve értéknek 2021 és 2041 között kell lennie.”


A kártyámon szereplő lejárati év: 06/24


Mindent beírtam, amit kérnek és ami a kártyámon szerepel.


Ha azt a lehetőséget választom, hogy a mobilszolgáltatói számlámhoz csatoljàk, elutasítja, azt írja ki kód küldése sikertelen.

Már újra indítottam nem egyszer…

Fogalmam sincs mi a baja.

2021. okt. 12. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Visa, MasterCard ,vagy mastro a kártyád és milyen kártyát fogad el az apple.? Jól írod be az érvényességi időt cvc kód nem felejted el be írni illetve nem tudom a K&H banknál nincs e olyan hogy vásárlást megerősítő egyedi smsben elküldött kód .stb.
2021. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

06/24 vagyis 2024 júniusáig érvényes.

Tehát bemész a Beállítások -› legfelül AppleID beállítások -› Fizetés és szállítás -› Fizetési mód hozzáadása.

Itt a kártyaszám mellett van egy kis fényképezőgép ikon. Koppints rá és fotózd le a kártyát és ki fog tölteni automatikusan mindent.

Ha mégsem, akkor a HH/ÉÉÉÉ sorba 06 / 2024 formátumban írd be a dátumot!


A mobilszámlát szinén itt tudod hozzáadni úgy, hogy mobilszolgáltatói számlázás lapon megadod a telefonszámodat és helyesen kitöltöd az adataidat. Elvileg ez már ki van töltve automatikusan.

Arra figyelj, hogy a neved helyesen legyen beírva! Családnév és utónév úgy legyen megadva mint a telefonszolgáltatódnál! A telefonban valószinüleg fordítva lesz! Cseréld fel.

Kapsz egy kódot SMS-ban amit vissza kell írni a beállításokban ahol kéri és kész is.

2021. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!