Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hogy lenne érdemes...

Szerintetek hogy lenne érdemes majd frissíteni a telefonom?

Figyelt kérdés

Egy iPhone XS-em van, jelenleg iOS 13.6-tal. Nem nagyon törődtem a frissítéssekkel, de a 15-ös verziót szeretném már felrakni én is.

Viszont nem tudom, hogy lenne érdemesebb. Gép segítségével, vagy tökéletes az is, ha telefonon indítom el, ahogy felajánlja?

Azért csak kimaradt egy teljes főverzió... Viszont azt tudom, géppel macerásabb egy picit (a telefon által felajánlott változathoz képest mindenképp).


2021. szept. 20. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, a végeredmény ugyanaz. Telón lehet csak egyesével fogja felrakni minden egyes új frissítést, míg gép lehet rögtön a legújabbat fogja felrakni. Foggalmam sincs, ennyire nem vagyok Iphone-szaki, mert na, az Apple azért egy külön világ...

Telóról felhasználó-barátabb, ha ez számít, csináld telóról.

2021. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyival macerásabb a géppel történő frissítés, hogy rá kell dugnod kábellel... nagy cucc!
2021. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát végül telefonról indítottam el.

Az nem gond, hogyha közben a telefon töltőn van?

2021. szept. 20. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

nem, sőt az a biztos!!

Nekem már lejött és települt is :)

2021. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta nekem is fent van már, ismerkedek vele.
2021. szept. 20. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!