Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanál mobilt? Nem tudom,...

Ajánlanál mobilt? Nem tudom, milyet vegyek.

Figyelt kérdés

Ezekre használnám:

- zene hallgatás

- fotózás

- telefonálás, sms


Mivel lány vagyok, a kinézete is számít. :D


Amúgy az érintő képernyős telók jók?


2010. aug. 30. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Az érintőképes telefon nem jó.

Az osztálytársamé egyszer leesett aztán vihette is kicseréltetni a kijelzőt mert nem működött.

Pedig nem ócska telefon volt.

2010. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Ára mindegy?

Ha igen, akkor Samsung Wave. Nekem bejön külsőre is [lány vagyok én is], és nagyon jó telefon :) Még 4hónap és megkapom :D


Ha nem mindegy az ára, akkor Nokia 5530 Illuvial Pinkben, vagy Samsung s5230...:)

2010. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát az érintős telefonok pedig igenis jók! Nekem eddig 2 samsung volt, és a kettőt összesen 16x ejtettem le (számoltam, tehát nem hasra csapás) és eddig egyiknek sem volt semmi baja.


Ha alacsony árút és szépet (lányosat) akarsz akkor a Samsung s5230 la fleur verzió lehet jó választás. ami kb. 20000-30000 ft-be kerül.


Ha kicsit drágábbat akarsz akkor 50E környékén van sony x10 mini pro, ha pedig nagyon drágátt 100000+ akkor a Samsung galaxy S lehet jó vétel.


De egyébiránt sok jó telefon van a piacon, : Samsung monte, LG optimus, Samsung Wave, Sony x10.... amiket én felsoroltam, sok árkategóriából, azok mind érintősek, mert nekem azok nagyon bejöttek eddig, ezért azokban vagyok csak otthon :)

2010. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Ezt ajánlom:

Minél olcsóbb telefont vegyél. Ha te keresed meg rá a pénzt, fel sem tennél ilyen kérdést, de a szüleidnek sem mindegy. Ha meg a zsebpénzedből veszed, akkor azt a pénzt, amit megspórolsz, értelmesebb dolgokra is költheted.

A mobiltelefon arra való, hogy beszélj a barátaiddal vagy üzenjetek egymásnak. Zenehallgatásra ott az MP3-, CD-, DVD-lejátszód vagy a számítógéped. Fényképezni már szinte mindegyik tud, de ha a minőségi fotózás érdekel, akkor fényképezőgépet vegyél. Önkifejezéshez, meg beszélgess, viselkedj, öltözködj stb.

Az érintőképernyős telók épeen olyan jók, mint a nem érintőképernyősök. Tudsz velük beszélni, írni, olvasni. A többi hülyeség csak mézesmadzag, amivel a marketing szakemberek a pénzt kiszedik a te zsebedből, és átrakják valaki más zsebébe. Ha úgy érzed, ott jobb helyen van, akkor hajrá: vedd meg a keki-neon-padlizsán színű szivecskés, legújabbextrás hiperszuper csilivili telót, amivel felvághatsz a szolcsizó napszemcsis barcsinőcsik meg a kigyúrt izomagyú aranyláncos nagymenők előtt. Az értelmes emberek, ha egyáltalán odafigyelnek a mobilodra, inkább azt értékelik, ha nem szórod hülyeségre a pénzt.

Meg arra is gondolj, hogy van-e elől zseb a nadrágodon (lányoknál ez nem egyértelmű, szoknyán meg szinte kizárt). Ha drága mobillal mászkálsz, máshonnan jó eséllyel el fogják lopni.

2010. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nokia C5!:D Lányoknak és fiúknak is szép külsejű:D Én nekem ez van, és még iPhone 4-re se cserélném le!Pedig nem is érintőképernyős:)
2010. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


3.: 50ezer környékén SE xperia x10 mini pro? Hát bocs, de még használtan is 70körül árulják. Media Marktban 3napja még 110ezer volt az ára... [wavenek is-szerintem az jobban megéri]...meg kib.szott kicsi a képernyője. Eddig nekem is tetszett, mert azt hittem nagyobb. De nem túloztak a MINI szóval xD

2010. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha olcsóbbat akkarsz samsung S5230, nokia 5230, samsung diva, samsung monte és lehetne még sorolni. Drágábban Samsung I8910 Omnia HD, Samsung Wave, galaxi S Még az Lg arena is elég jó teló sztem. Nézz körül. És nagyon is jóóóókkk az érintősők.
2010. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah ha am olcsót akkarsz akk pl ott van még at LG GS 290 is. Annak elég jó az ára. (Bár én LGből egyedül az arenat ajánlanám.)
2010. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

végülis ne legyen olyan drága, én kerestem meg rá a pénzt, és mást is akarok belőle venni, a legfontosabb a telefonáláson és sms-ezésen kívül, h zenét tudjak rajta hallgatni, a fotózás max, ha a fényképezőm nincs nálam...

köszi az eddigi tippeket, mindnek utána fogok olvasni :)

2010. aug. 31. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!