Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]



Nekem az 1. van és el akarom adni, h vegyek egy másikat.Kaptam egy ajánlatot, mely szerint az én nokiámat cseréljem el a 2.-ra.A 2. sem lesz nálam túl sokáig, mert szeretném majd idővel megvenni azt, amelyiket kinéztem magamnak.Eddig a nokiámra nem sok ajánlat volt.A kérdés: ha most elcserélem, akkor azt a sony ericsont jobban el fogom tudni adni valakinek, mint most a nokiámat?


2010. aug. 30. 19:24
 1/10 anonim válasza:
Én a helyedben nem cserélném el, mert szerintem a második nagyon rosszul néz ki. :S
2010. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vidd el gsm boltba ott beszámolják,

ne cseréld el mert a másik eladhatatlan telefon.

2010. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztemse cseréld el mert a másik marha ronda:S
2010. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is húztam a számat...nekem sem tetszik...olyan otromba(az enyém 600x elegánsabb), meg számomra a sony e. olyan..nem is az, h bonyolult, csak rengeteg felesleges funkció van rajta...meg igaz...eléggé bonyolult is...meg olyan gyerekes.Komoly ember kezében ritkán látok s.e.-t...nem úgy értem, h akinek s.e.-ja van, az taknyos....meg én sem vagyok egy komoly vállalkozó, vagy cégvezető, csak olyan komolytalan az a telefon...én amúgy egy LG-KU990-t akarok venni...


[link]


ez azért fényévekre van attól a s.e.-tól.meg szebb is...és 5mpixeles kamera van benne

2010. aug. 30. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez most fényképezőgép vagy telefon?:O Mert ha egybe, akkor atomronda.
2010. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
minden áron LG-t szeretnél? Mert ha igen akkor ott van még az új LG Optimus ami andoridos szóval érzékenyebb az érintő felülete is. Az 65 ezer Ft körül van. csak 3 Mp-s kamera van benne de észre sem fogod venni mert nem nagy különbség van a kettő között.
2010. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem is ha LG be gondolkodsz akk ennél vmi újjabba emrt ez egy elég régi típus vagy ha már régebbi típus akkor sztem nézd meg az LG Arenat. az is 5 megapixeles kamos de sztem sokkalta szebb telefon. Ez egy elég régi típus és ahhoz képest még drága is.
2010. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még meggondolom.Amúgy nokia fan vagyok...
2010. aug. 31. 11:27
 9/10 anonim válasza:

Nokiát cserélni Sony Ericsson-ra??? Hááááát!

Gondold meg jó!!


Különben meg szerintem is a 2. nagyon rusyácska!!

2010. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. elég aranyos:) Régen ilyenről álmodtam, amikor fekete-fehér telefonom volt:D
2010. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!