Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a probléma mostanában a...

Mi a probléma mostanában a VODAFONE telefonos applikációval? Régebben mindig kiírta mennyi mobilnetem van még és így pontosan tudtam követni, most viszont egyáltalán nem írja ki

Figyelt kérdés
Vagy esetleg van egy másik opció ahol megtudnám nézni még mennyi van?

2021. aug. 20. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig egy kalap fos, már július 24 óta 🤷‍♂️ próbálj meg belépni böngészőből.
2021. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A UPC felvásárlással kapcsolatos integráció óta eléggé szétcsesztek dolgokat. Az a baj, hogy mindenki csak itt sirdogál, hogy ez nem jó, meg az nem jó, a GVH vizsgálat szerint meg talán összesen vagy négyen tettek panaszt hivatalosan, holott mindenki szidja őket.
2021. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem panaszt tettem, hanem otthagytam őket a pcsába, másnak is ezt kellene, nem a GVH-nak panaszkodni.
2021. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott hagytam őket
2021. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg ott fogom hagyni őket.
2021. aug. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!