Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új androidos mobiltelefon...

Új androidos mobiltelefon készüléket már nem tud gyártani egy cég sem, ami 6 coltól ne lenne nagyobb?

Figyelt kérdés
Androidos telefont szeretnék vásárolni aminek maximum 6 col a mérete. Lehetetlen?
2021. aug. 7. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Samsung galaxy s21, ez pont 6 col méretű. Használtan jó áron ki lehet fogni, nyilván nem ilyen rikárdóktól kell venni.
2021. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem nagy a választék, az biztos :(


Idei telefonok közül a Zenfone 8 és az Xperia 10 III említésre méltó (az S21 már 6.2 col).

Vagy ott van a tavalyi Pixel 4a, Pixel 5 (meg néhány alsó kategóriás förmedvény).

2021. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem nagyon van, szóval vár az IOS.

Fáj kimondani de sokan fognak átpártolni ha nem tudnak ki egy kisméretű telefont.

Megjegyzem a felsoroltak sem kicsik, amikor 4-5 éve vettem telefont akkor az volt az átlagmérete a telefonoknak...

2021. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De tudna, csak már a nagyobb kijelzőre mennek, hogy jobban látható legyen.

Annak idején egy kicsi nyomógombos telefonon is lehetett netezni, csak lassú volt, illetve alig lehetett látni valamit.

És igen, IOS gyárt kicsit-Iphone 12 mini. Drága, de jó telefon, hosszú támogatással, stabil, gyors operációs rendszerrel, ami biztonságos is.

2021. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Saját sírját ássa így az android. Szerintem a többség nem táblagéppel akar szaladgálni az utcán, ami egy zsebben sem fér el, külön bőrönd kell hozzá.
2021. aug. 7. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ássa, nincs rá igény.

Csak alacsony számú, és nyilván a hangos kisebbség mi vagyunk...

Én már beletörődtem, megvettem álmaim telefonját 3 éve, egy kompakt androidos csúcstelót és azt koptatom ameddig szét nem esik.

Zenfone 8 méretű "kompakt" telefon is itt van a fiókban amit 5(?)éve vettem és rendre esett ki a kezemből, nem fért el a zsebembe stb.

Ennyit ér a marketing is, meg a bemagyarázás.

3-mas voltam.

És igen, a 12 Mini az egyetlen normális méretű telefon számomra is, de nincs bővíthetőség, a 3 éves telom jobb üzemidőt hoz, nincs jack(se LDAC, se aptX, se aptX HD egy 300K+-os telefonba), nincs fájlkezelő semmi...

2021. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is android oldalról a Zenfone 8 jutott eszembe, Applenél még ott van az iPhone SE 2020, ami említésre méltó.
2021. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont a minap gondolkodtam el rajta, hogy előásom a régi Xperia X10 Minimet inkább. Netezni meg filmezni a PC-men is tudok, meg jobban is szeretek. A piac nem hiszem, hogy egyhamar változni fog. Hát ez van :)
2021. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Nekem az S8 is kenyelmetlen mar.
2021. aug. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!