Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vélemény/tapasztalat...

Mi a vélemény/tapasztalat eről a két telefonról?

Figyelt kérdés

LG gs 290

[link]

Ma nyomkorásztam media marktban kicsit, nem tűnik rossznak.


Samsung s8500 wave

[link]

Ez főleg a wifi miatt tetszik.


2010. aug. 26. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Wawe...
2010. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wawe
2010. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Természetesen Wave [nem wawe-első 2 válaszolónak írom]

Ez nem kérdés xD Sokkal jobb. Rendes operációs rendszer [Bada], wifi, gps, és még sorolhatnám....

De azért ugye tudod, hogy árban van ám különbség...[?]

2010. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, 3.nak főleg köszi. Igen, látom van egy elég szép nagy különbség árban, az lg felé is emiatt hajlok inkább, mert van mellé ipodom is, amivel netezni tudok, ha arról van szó, a régi telómet szeretném inkább egy fokkal újabbra és kevésbé elnyűttre lecserélni..
2010. aug. 27. 01:15
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Igazán nincsmit :)

De amúgy ha van iPodod [tehát azon van wifi, gps, meg sok alkalmazás van rá], akkor szerintem nem szükséges megvenni a drágább telót. Hacsak nem hiányzik az az 5megapixel, meg a HD-s videók :D Bár erre való a fényképezőgép, és a kamera =)

2010. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a wave. de nem értem miért pont ezt a két telót nzéted ki, a gs 290 alsó kategória, a wave felső. de ha van ipodod, akkor jó az lg, de sztem jobb ha minden egyben van, ezért a wave-t ajánlanám, mivel kamerának is elmegy. én nemsokára fogok is venni
2010. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!