Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonok közül melyike...

Iphone telefonok közül melyiket éri megvenni és ami olcsó?

Figyelt kérdés
Szeretnék újra iphone tulajdonos lenni, nekem bejött maga a rendszer és tetszett is a készülék, nem menőzés meg ilyen miatt mielőtt írnátok.. Most inkább a kényelemre fókuszálok és szeretném ha kis méretű lenne, azaz kényelmesen elférne kisebb női kézben is akár, zsebben elférne. Újonnan szeretnék venni de ha csak használt van az is jó. Ne ajánljatok más telefont (főleg ne a navon mizut!kedves mizus emberke) mert csak iphonet vennék és a kérdés adott..Max 270.000 forintig vennék de kicsit még fel tolhatom az árat. Nekem ez még olcsó de nem azt jelenti, hogy mindenképp ki kell tölteni az árat és a megadott határt tehát lehet bőven alatta is az ár. De fő szempont a kis méret, újonnan vevés és olcsóság. Meg most látom a mai iphoneoknál már nincs jack dugó így a szokásos fülest nem is lehet csak olyan egyszerűen használni vele hanem még pluszba kell átalakító? Van olyan még ami megéri manapság venni és van benne jack dugó? Tudom meg lehet szokni de ez is fontos lenne. Köszönöm.

2021. júl. 1. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

iPhone 12 mini-t vegyél.

iPhone 7 óta nincs jack.

2021. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is 12 minit vegyél, 300k körül van az ára + ha nincs usb c hálózati adaptered akkor az még 8k. Vagy esetleg még a 11 sem rossz, azt is viszonylag sokan szokták még venni az kicsit olcsóbb mint a 12 mini, olyan 260-280 körül van.
2021. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Aqua-ban pont 270 a 12 mini :)
2021. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Én nemrég vettem 128 gb-os 11-est. Csak azt bánom, hogy nem előbb cseréltem le a kínai szart rá.
2021. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!