Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kideríteni egy...

Hogyan tudom kideríteni egy telefonszám tulajdonosának a nevét?

Figyelt kérdés
Már kb. 3 hónapja zaklat valaki egy bizonyos számról, és ha én veszem fel egyszerűen nem szól bele. Anyum egyszer felvette, neki érdekes módon beleszólt egy férfihang hogy valakit keres. Szóval én ezt nem értem, hogy egyrészt miért nem képes nekem beleszólni, másrészt pedig ha tudja hogy téves számot hívott egyszer minek próbálkozik napjában ötször... Tehát szeretném megtudni, hogy lehetséges-e kideríteni, vagy valahogyan letiltani.
2010. aug. 26. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Neten minden szolgáltatónak van tudakozója. Ha nem tiltotta le az adatait, akkor oda beütöd a számot és kiírja a nevét. Ha ehhez nem járult hozzá, akkor marad a rendőrség. :( Vagy zaklasd vissza éjjel kettőkor, meg hajnalban, akkor majd leszokik róla. :D
2010. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha megvan a szám, akkor be kell ütni az internetbe van tudakozó, vagy felhívni a szolgáltatót ahol van és tudakozó
2010. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már meg van a nyavalyás^^
2010. aug. 26. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
És legalább valami ismerős volt? :D
2010. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem...:S
2010. aug. 28. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!