Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telóm miért nem ismeri fel...

A telóm miért nem ismeri fel a memóriakártyám?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem használtan egy telót, Samsung ZV40-et és az 1 GB-os memóriakártyámra azt írja ki, hogy ismeretlen a memóriakártya formátuma. Újraformázásnál meg azt, hogy hiba. Hiába formáztam meg géppel, akkor sem ismeri fel. Nokia 2700 val levédtem jelszóval mielőtt az tönkre ment volna, lehet, hogy azért nem ismeri fel. Merjek bele venni másik kártyát vagy barátkozzak meg a gondolattal, hogy sza... a teló ?
2010. aug. 24. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki másik kártyával,biztos tudsz kölcsönkérni egyet addig.Ha azzal jó veszel új kártyát, ha nem akkor meg a teló kaki.
2010. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!