Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány gb lenne elegendő hely...

Hány gb lenne elegendő hely iphone mobilon?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni hamarosan egy új telefont (iphone 12mini) és most hezitálok, hogy mennyi tárhelyre lenne szükségem mert én sok dolgot rá szoktam tenni a mobilomra. Kb 12 appot használok általánosan, szintén 12 játékot hanem néha többet, zenéből megszámolni sem tudom, képet annyira nem szoktam rátölteni, van hogy néha talán 20 körül szokott lenni ha meglátok pár ötletet meg fotózni azért szoktam sokat. Árban lenne kis különbség azért ha a 128-ast választom akkor olcsóbban jönnék ki de ugyanakkor így is úgyis jó drága maga a telefon így az a pár 10000-es nem oszt nem szoroz hozzá, hogy a maximumot hozza ki. Bár vennék hozzá tokot is ugye, töltőt, extra töltőt hogy legyen ha eltörne, fóliát szóval még fizetni fogok ezen felül picit de mit gondoltok ti melyiket választanátok hogy legyen elég tárhelyetek? Most 32 gb andoriddal vagyok és már félig telve van a telefon igaz sokat raktam rá de nekem még a 32 is kevés viszont ennél több sosem volt szóval még a 128 is talán megváltás lenne de akkor már a maximumot hozza nem? Mit gondoltok? Amúgy az én pénzemből fizetném. Gyűjtögetek rá már egy ideje és ezt néztem ki. [link]

2021. máj. 5. 20:08
 1/8 anonim válasza:
100%
Hidd el, 128 nagyon sokkal több, mint 32. Szerintem egy telefonra bőven elég alapjáraton is 128 gb, de úgy, hogy eddig csak 32 gb-os telefonjaid voltak, úgy pláne. Már 64 gb is egész soknak számít, a barátnőm iphone-ja 64 gb-os, tele van képekkel és millió felesleges alkalmazással, de nem törli őket, mert így is van még sok tárhelye :))
2021. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
64 a minimum, 128 kb ideális, 256 ha sokat videózol és fotózol
2021. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

ment a zöld pipa!

2021. máj. 5. 20:48
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor talán tényleg ideális a 128 sőt picivel olcsóbb is én amúgy se fotózok sokat néha lövök pár képet ha meglátok pár szép virágot valahol, valami érdekességet de ennyi és nem 100 fotó szintjén :D videózni meg nem szoktam egyáltalán néha felveszek kis videókat de az is pár mp
2021. máj. 5. 20:50
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
64Gb-os 12 mini-m van. Természetesen függ az alkalmazások méretétől, csak példaképpen nekem van most jelenleg 76 alkalmazásom, 31 video (rövid 4K), 180 fotó, 200 zene és így van 23 GB szabad területem. Nekem elég ekkora tárhely, mert a fotókat videókat év végén lementem, leválogatjuk, előhívjuk, párat hagyok a telefonon. Eddig nem volt, hogy megtelt volna. 8 éve 64Gb-os mobilt használok.
2021. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 128GB-osat vettem. 5-6 évre tervezek vele így inkább biztosra mentem. 50€ különbség van a 64 és 128GB-os között.
2021. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem iPhone van, hanem Androidos telefon, de a 128 gb tárhelyből jó ha 30 gb használva van. Elég lett volna a 64 is nekem.
2021. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.nekem lehet a 64 kicsi lenne még ezért inkább választom a 128 vagy 256ot :)

android és iphone is más azért mert iphonenál nincs sd kártya.

2021. máj. 8. 13:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!