Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valami problémája a...

Lehet valami problémája a telefonomnak, ha folytatom ezt?

Figyelt kérdés

Minden zuhanyzásnál/fürdésnél beviszem magammal a telefont a fürdőszobába (Xiaomi Redmi Note 8 pro) és hallgatok rajta zenét, podcast-ot...


Általában a tükör eléggé be szokott párásodni.


Lehet valami baja ebből a telefonomnak? Eddig egyébként semmit nem észleltem rajta, több, mint 2 hónapja használom így...



2021. máj. 1. 01:13
 1/4 anonim válasza:
52%
több, mint 2 éve van meg a telefonom (huawei mate 20 lite) és én is mindig beviszem magammal a fürdőbe, eddig még nem lett baja szóval szerintem ne aggódj :)
2021. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem éri víz sehogy akkor semmi nyilván :D
2021. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor csak az egyik hülye haverom sz.patott azzal, hogy be tud párásodni belülről és tökreteszi a telefont? :D Okééé. Akkor beviszem magammal max. 2 havonta belerakom 1-2 órára rizsbe. Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 1. 01:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pár éve mindig telefonozok fürdés közben (iphone 7) de még soha semilyen problémát nem tapasztaltam.
2021. máj. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!