Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az IPhone...

Mi a véleményetek az IPhone 7+-ról?

Figyelt kérdés
Eddig sosem volt még Ios-os telefonom, csak androidos és ebben aaz évben szeretnék telefont cserélni, és igazából amelyik nagyon megtetszett az az Iphone 7+,imádom a designját, és nagyon tetsszik a mérete, de nem tudom hogy vegyek e vagy sem, mivel hallottam olyant hogy 2021-től nem fog frissülni és így egy idő után már nem lesz kompatibilis a frissülő aplikációkkal, de olyant is hallottam hogy még legalább 2 évig nem áll fent ez a probléma, ti mit szóltok, megéri megvenni?

2021. ápr. 26. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Még 8+-t is necces venni.

Ha ennyire tetszik a design, akkor - ugyan méretben nem - de az SE 2020 sokkal jobb választás.

2021. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

"2021-től nem fog frissülni és így egy idő után már nem lesz kompatibilis a frissülő aplikációkkal"

2022-től nem fog

és még utána is jó lenne sokáig, mert az alkalmazások soha nem a legújabb iOS verziót követelik meg.


de azt mondom, hogy azért 2021-ben egy ilyen régi telefont nem érdemes megvenni.

minimum az X, XS, XR, SE2 készülékeket kellene nézegetned.

2021. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nyomott áron miért ne?

Erő még van benne ha normál használatra kell, akkumulátort érdemes cserélni és simán elmegy 2-3 évig mint egy belépős Android.(nagyjából az sem kap odáig frissítést mint az iPhone 7 ami nevetséges...)

Amúgy még fog kapni frissítést, úgy tudom hogy a 6S és a SE is kap még egy ideig szóval minimum 2 évig még kapni fog a 7 is.

2021. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy másfél éve vettem a jelenlegi 7+-omat újonnan, 130-ért. Gyors, szép képeket csinál, bármit lehet vele úgymond csinálni. Én egy csomó funkcióját szerintem ki sem használom rendesen, mert csak alap dolgokra használom.
2021. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy egy idő után nem lehet frissíteni, még semmi baja nem lesz a telefonnak amúgy.
2021. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!