Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemesebb...

Milyen telefont érdemesebb venni? Kártyásat vagy előfizetésest?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kártyásat...mindig pontosan tudod,mennyi pénzt telefonáltál le.
2008. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát az attol függ :-)

én anno kártyás voltam, de megtetszett egy akkoriban még drágának mondható telo (50kp) és így elöfizus lettem (így csak 30kp volt). És nekem azota sincs semmi gondom vele, sőt nemrég hosszabitottam meg a szerződésemet kaptam új mobilt 0 ft-ért amit szépen eladtam :-) szal nem olyan rossz ez, csak az a titka, hogy okosan kell választani tarifacsomagot (ha pl sokat sms-ezel, akkor azt válaszd amelyikben olcsobb az sms küldés ára) azt hiszem érted mire gondolok. Nem árt elötte letisztazni magadban az ilyen dolgokat és némelyikkel igencsak jól lehet járni, már egész olcsónak lehet nevezni az első olyan tarifacsomagokat amelyek teljes egészében lebeszélhetőek (ha jól tom, akkor ez a vodafone-nál 1700 ft körül van)

Tehát elöször is gondold at, hogy milyen mobilt szeretnel, mire szeretned hasznalni és ezekutan nézd meg a szolgaltatok ajanlatait, mind kártyás, mind elöfizus tarifacsomagok szempontjából és válaszd ki azt ami neked a legmegfelelöbb.

2008. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor érdemes kártyásat venni, ha kizárólag csak elérhető akarsz maradni, tehát te nem, vagy alig hívsz!

Minden más esetben érdemes előfizetni. Mindegyik hazai mobilszolgáltatónak van már olyan csomagja, ami tényleg filléres. Nekem T-Mobile eco van. De van Vodának és a Pannonnak is. Sőt most jön még egy szolgáltató, ami még lejjebb nyomja majd árakat.

2008. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%
Szerintem kártyásat vegyél, mert ha előfizetéses vagy akkor mindig kell fizetned, de kártyát meg akkor veszel amikor akarsz és amikor pénzed is van rá.
2008. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én most nem tudtam 3havi számlámat befizetni.vettem egy kártyát,lejárt az előfizetésem,ugyhogy ahogy be tudom fizetni,le is mondom.én nem bírtam visszafogni magam,mindig 15volt a számlám,és ezt nem nagyon engedhetem meg magamnak,pláne,h nincs munkám.így meg,sokkal jobban odafigyelek,kit hívok,meg ha van pénzem beszélek,ha nincs ez van,de akkor se nő a számlám.szerintem kártyás!
2008. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Eco van, tényleg filléres dolog, és mindig biztonságban vagyok, hogy biztos nem merül le a kártyámról a stex mikor a legjobban kellene.
2008. dec. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előfizetéses éri meg, mert azoknál is lebeszélheted az összeget, és pl tmobilenál végig tudod nézni hogy hol tartasz éppen( ingyen ). Ha jön új szolgáltató, arra furcsán tud reagálni az üzletág, pl szlovákiában mikor bejött asszem az orannge vagy az o2, most nemtom melyik, az összes szolgáltató felemelte a díjakat :) Szal félresült.


Kártyás csak akkor jó ha tényleg csak az kell hogy elérhető légy, vagy még 1500at sem költesz telefonálásra havonta

2008. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!