Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-on miért halk...

Nokia 5230-on miért halk nekem a zenelejátszó? Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
amikor fülessel hallgatom a zenét eléggé halk...
2010. aug. 19. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel a probémával küszködök! nekem is nagyon halk. Már tettem rá másik zenelejátszó prgit vettem hozzá egy másik fülest de nagyon minimáliss a javulás. Én meg szeretk nagyon zenét hallgatni ugyh nem fogom sokáig így idegekkel bírni pedig am szeretem a telót.:( Én is várom a megoldásokat:(
2010. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:(
2010. aug. 19. 14:47
 3/8 A kérdező kommentje:

énis vettem hozzá egy tök drága fülest hátha azzal jobb lesz mert amit eredetileg adtak hozzá az használhatatlan...

de szerintem azért ilyen mert nem xpress music telefon mint a sima 5230 mert nekem navival. neked is?

2010. aug. 19. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. Előtte samsung S5230asom volt azse zene telefon de szolt szépen hangsoan, volt nokia 6300am elég régi telefon és az se kimondotan zene telefon volt söt, és a rendes gyári fülessel amit kaptam hozzá szépen szolt. Szeretem ezt a telefont de nekem ez a része nagy csalódás volt.Most van kb 2 hete meg.
2010. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem is két napja.... :( de valamit biztos lehet csinálni vele, nem?
2010. aug. 19. 15:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon remélem, hogy majd ittis adnak választ mert amugy szeretem ezt a telefont de akárhova megyek alap h a zene a fülembe van így sztem ha ez nem fog javulni megfogok válni tőle:(:(
2010. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vagy mp3...
2010. aug. 19. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
már kb 4 éve, hogy a telómat használom zene hallgatásra kétlem vissza tudnék mp3ra szokni...így remélem akad majd megoldás.
2010. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!