Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől vehet le a telefonom a...

Mitől vehet le a telefonom a kártyámról kb óránta 100 ft-ot?

Figyelt kérdés
Feltőöltőkártyás a telefonom és amikor megnézem mindig kevesebb rajta a pénz. Voltam már be a t-mobilba és ott már valamit letiltottak róla, de még mindig veszi le a pénzt. azért vehet le mert megnézem az egyenlegem??
2010. aug. 18. 09:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
elmentem, és a csaj mondta h biztos vmit bekapcsoltam rajta... mondom nem...akk mondta h akk interneteztem..mondom ahha de wifivel....és akk mondta h ő nem tud akk semmit sem csinálni, esetleg elküldeni szervizbe, de csak jövőhét hétfőn... na mondom az nagyon jó:S:S utána vmit nézegetett a gépén és akk mondta nekem h vmi sms infó be van rajtva kapcsolvan de tegnap vittem be a t-mobileba akk azt mondta a másik csaj h mindent letiltott róla...most azt mondta h ezt is letiltotta...háát nem vettem észre h azóta vett volna le pénzt. de azt se tudom mi volt az az sms infó.. nem is hallottam még róla:S
2010. aug. 18. 13:58
 12/15 anonim ***** válasza:
Jaja! Van olyan szolgáltatás(inkább mobil spam-nak hívnám)ami szépen lenyúlja a pénzed.De ezt könnyen ellenőrizheted, ha az elmúlt időszakban kaptál reklám vagy információs sms-eket akkor az a bűnös, mert minden sms-után pénzt vesz le ha elolvasod, ha nem!
2010. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy sms-t sem kaptam:S
2010. aug. 18. 15:07
 14/15 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen telód van, de amikor kimész a menübe nem látsz vhol egy E-betűt? nálam (nokia) az volt a baj, hogy az e-mailt frissítette óránként, és így ment le pénzem. Régebben még ingyenes volt, és egyszer csak megszűnt az ingyenessége, de a szolgáltatásfizetős lett...
2010. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nincs:S sony ericssonom van. de van a menübe facebook, gmail, hogy lehet kikapcsolni, ha az az??

És van még egy problémám:S az egyenlegemnél kiírja h van rajta 2000 ft, de amikor hívni akarok vkit akk nyomja a szöveget h nincs egyenlegem, töltsem fel, de pár próbálkozás után már sikerül:S ez mitől lehet??

2010. aug. 18. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!