Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobil lenne ideális?

Milyen mobil lenne ideális?

Figyelt kérdés
legyen rajta diktafon, tudjon kamerázni (úgy hogy mozog és hangja is van), filmet és zenét lejátszani, és lehetőleg nem kerül többe hetvenezernél de inkább kevesebb
2007. dec. 20. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Pannon, Voda, T-mobile

szerintem ezek közül itt a neten is tudsz vállogatni, sőt ha talán meglátogatnál egyet személyesen is örömmel válaszolnának a kérdéseidre

2007. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Én személyszerint a pannont ajánlom, de ez a te döntésed. Diktafon szinte minden telóben van, kamerázni -videózni- is az ujak szinte mind tudnak. ugye ha veszel, legyen jó minőségü, de ha a videó minősége nem is a legjobb, a kamerája legyen MEGAPIXELES (nem VGA - a vga rosszminőségü a megapixel pedig minnél nagyobb annál több kis képpontból ál a fotó ebből következik hogy annál precizebb, pontosabb képet csinál. szerintem egy 2 MP megteszi telóra) filmet lejátszani? hát ahoz sok belső memória , vagy memóriabővithetőség (veszel bele memókártyát) MP3 lejátszás is sok telóban van, ott már filmet is (ugytudom).

szerintem térj be a legközelebbi PANNON (vagy T-MOB, VODAFONE) boltba és vegyél el egy telókatalógust. ott az ujjabb telók levannak sorolva meg hogy mit tudnak...az ár gyakran nincs, akkor feljössz a netre, felmész a www.pannon.hu www.t-mobile.hu vagy www.vodafone.hu oldalra és megkeresed az árát (itt is vannak amugy leirások a neten de az nem olyan áttekinthető, főleg ha még azt sem tudod milyen tipusut szeretnél) de a boltban is megmondják az árát. Sok szerencsét, és jó választgatást! ;)

2007. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Múlt héten vettem a T-Mobilnál igaz céges előfizetéssel 4020 Ft-ért 1 Motorola K1-et.Csak dícsérni tudom.Dominósan nem lehet venni.Kb. 30-40 ezer lehet 2 éves előfizetéssel.Azért ilyen olcsó,mert régi modell (másfél éves).1 gigáig bővíthető.Szerintem nagyon jó!Nézz utána a T-Mobilnál.Sok szerencsét a vásárláshoz!
2007. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a Sony-Ericssob walkman mobilok megfelelnének Neked.
2007. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nokia N73.. ezeket mind tudja.

3 megapixeles kamera, zenelejátszás, tudsz rárakni symbian programokat (jelenleg több százezer van, pl divx lejátszók..) tud felvenni hangot és kb 60 ezer használtan.. újonnan kicsit több

2008. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sony Ericsson w300i


Én kb. egy hónapja vettem ilyet és nagyon király teló. Mindent tud, amit szeretnél.

2008. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sony Ericsson w580i!!! Hosszú ideig tudsz rajta hangot felvenni, a kamera is stimmel, és a többi is. (Az árat is beleértve) :)
2008. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nokia vagy Sony Eriscon azok a legjobb telefonok.....:D
2008. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!