Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rámókolta már a HMS-es...

Valaki rámókolta már a HMS-es Huawei-re a GMS-t, ha igen milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Telefon vásárláson gondolkozok és nagyon bejön a P40 Pro, csak hát ugye Trump spanomnak nem ízlett az ebéd és beleszólt itt a dolgokba. Nem tudom így merjek-e venni Huawei-t, mert mindennap használok gmailt, youtube-ot stb. Láttam videókat, hogy kell feltenni rà a Google szolgáltatásokat de azt is hallottam, hogy akármikor letilthatják ezeket és akár a fiókom is.

2021. febr. 17. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam, de nagyon nehéz. És nem is sikerült. Ez van, együtt kell éllni a HMS-sel.
2021. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet bejelentkezni, illetve gyakori az adatlopas ha mokolsz.

Elkell engedni a googlet ha huaweit veszel.

4 napig birtam es a p40rot eladtam. Botranyosan sz.r

2021. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha kell a google, akkor ez nem a te telefonod. Vannak trukkok, de

1 nem biztonsagos

2 egy frissitessel kilovik

3 ha fel is tudod tenni, akkor se megy 100%-ossan

2021. febr. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Google szolgáltatás kell akkor ne vegyél Huawei ha meg Huawei tetszik kell neked akkor szőke meg a hozzá adott rendszert és mondj búcsút Google szolgáltatásoknak,telefonon.
2021. febr. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
100%
Keresd meg a képességre rokonát a Honor név alatt. Abból az újak már nem a Huawei gyártmányai, nincs google tilalmuk.
2021. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!