Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mégis mi a fenéért csinálja...

Mégis mi a fenéért csinálja ezt az iPhone 6?

Figyelt kérdés

Tudjátok mikor megnyilík egy alkalmazás akkor megfigyelhető hogy ahogyan rá kattintasz, kicsit “elfeketedik” és látod hogy rá katintottál az az le nyomodott.

Na most, nekem az előbb így fel három tájékán természetesen, azt csinálni hogy megvolt nyitva a sima “asztal” telefonon nem tudom hogy mondják tehát így ahol vannak az alkalmazások és elkezdte az osszes ott levő alkalmazásnál azt csinálni mint mikor megnyitsz egyet de természetesen egyik sem nyílott meg csak össze vissza ugrált és kicsit így elfeketedett mint amikor rákattintasz egy appra és hirtelen kb fel mp ig látod hogy kicsit elfeketedett, mellékesen tényleg össze vissza ugrált.. újra indítottam egyenlőre de szeretnék magyarázatot, szerintetek mi volt ez? Nagyon remelem hogy érthetően sikerült megfogalmaznom!


2021. jan. 6. 02:39
 1/4 Morzsi007 ***** válasza:
Úgy nézett ki, mintha rányomták volna az ikonokra, de nem nyíltak meg, csak egy pillanatra fekete vagy átlátszó lett és egymás után több alkalmazásra is. Ilyet láttam már régi SE, 5, 6 esetében én is. Általában mikor töltőn van.
2021. jan. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nekem is épp töltön volt,mindenesetre “para” volt, de lassan úgyis lecserélem mert már egyre több dolgot csinál :)
2021. jan. 6. 09:09
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
Az érintőpanel lehet statikusan feltöltődik és kicsit megkavarja, úgy érzékeli, mintha nyomkodnánk.
2021. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. jan. 6. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!