Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik évben volt nokia...

Melyik évben volt nokia 3210,3310,3410 mobilod? Az"én" időmben,akkor még "kispocs" voltam,ezek voltak a"menő tellák",csak kiváncsiságból kérdezem,vissza mennék az időbe,lehet napiszinten használnám valamelyiket,nekem van mind,csak akkut kell vennem..

Figyelt kérdés
Szeretem a retro dolgokat,zenéket telókat stb. Mivel nem tudok időutazni,így csak "retro teloval" tudnék "visszamenni" az időbe. Ezért vagyok kíváncsi kinek, mikor, melyik nokiája volt. És melyik volt a legnépszerűbb, vagányabb?

#Nokia 3310 #Nokia3210 #Nokia3410
2020. dec. 16. 01:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
3410 most is van. Ma kapcsoltam be, vadonatúj, dobozban, sosem volt ki bontva még. Működik :D
2023. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!