Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 8.3 5G telefonról mi a...

Nokia 8.3 5G telefonról mi a véleményetek? Milyen az ár/érték aránya?

Figyelt kérdés

Nekem a kinézete nagyon nagyon tetszik, szerintem az egyik ha nem a legszebb telefon.

De ezen kívül nem tudok róla sokat.



2020. dec. 14. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az árához képest nagyon jó, és szerintem is nagyon szép.
2020. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nokia telefonok lemaradtak, ezzel próbálnak vissza jönni körülbelül. Ár-érték arányba jónak tűnik, minőségileg viszont nem bíznék benne annyira.
2020. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi a bajok lehetnek a minőségét illetően?

És kicsit konkrétabban hol a baj?

Szoftveres, hardveres?

2020. dec. 14. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom miről beszél a 2-es.

Része az AndroidOne projektnek, a szoftverrel nem lesz gond.

És én már fogtam a kezembe azt a telefont, egyáltalán nem tűnik rosszabbnak mint a többi ebben az árkategóriában, sőt.

2020. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Inkább fordítva: minőségileg nem rossz, ár-érték arányban viszont vannak hibái: Snapdragon 765G / Adreno 620, és csak 18W gyorstöltés, több mint 180 ezerért - ennél a Xiaomi, Samsung, és OnePlus is jóval többet ad ennyi pénzért! Amúgy nem lenne rossz telefon!
2020. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 puritan ***** válasza:
44%
Ha az 5G számít valamit a típus kiválasztásában, akkor azt mondom, hogy még Magyarországon korai 5G-s telefont venni. Lehet, hogy 1-2 bázisállomás már működik mutatóba, de számottevő lefedettséghez még legalább 2 év kell. A Telekomnál legalábbis, de nem hiszem hogy a másik két szolgáltató előrébb jár.
2020. dec. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!