Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az Instagra...

Miért csinálja ezt az Instagram? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ha sztorit akarok kitenni, kidob az alkalmazásból mielőtt közzé tenné a sztorit. Ha képet akarok kitenni, visszadob a saját posztjaimhoz. Ha képet akarok küldeni,azt írja hogy sikertelen volt a küldés, és nem küldi el. Ha hangüzenetet akarok küldeni, felveszi az üzenetet,majd amikor küldenem, kidob az adott beszélgetésből. Mindegyik profilomom ezt csinálja. A net jó, 3 hónapos Huawei honor telefonról van szó, 64 GB tarhelybol a fele foglalt. A telefont frissitettem, azt írja hogy a legújabb frissített verzióm van. Újraindítottam a telefont, és az Instagramot is frissitettem, letöröltem, és újra telepítettem párszor, de még így sem jó. Valaki segítsen legyen szíves, nem tudom már mit lehetne tenni.

2020. nov. 12. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kevés a memória.
2020. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy tudom 8gb memoria van rajta, de lehet hülyeséget mondok :(

De 3 hónapig működött tökéletesen

2020. nov. 12. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az insta még 512mb rammal is el döcög(tapasztalat).

Meglehet, hogy a telefonod média feldolgozó részével van a gond

2020. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ :)

És mit lehet tenni a telefon média feldolgozó részével?

2020. nov. 12. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
probald meg frissiteni a telefon szoftveret is es az insta appot is, nekem akkor szokott ilyen lenni amikor nem frissitek regota
2020. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!