Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Velem van a gond, ha szinte...

Velem van a gond, ha szinte soha nem sikerül az ujjlenyomatommal feloldanom telefont?

Figyelt kérdés

Előző telefonom xiaomi redmi 4x volt, a mostani redmi note 8T.

Egyiken se működik az ujjlenyomatos feloldás, 10-ből ha 3-szor sikerül, akkor az egy nagyon jó nap.

Az a furcsa, hogy több ismerősömnek is volt/van ugyanez a típus, és nekik semmiféle problémájuk nincs vele, tökéletesen működik. Szóval ebből kiindulva nem a készülék rossz.

Lehetséges lenne, hogy az én ujjammal van gond? :D

Szemmel látszik hogy van ujjlenyomatom, nem dolgozok vegyszerekkel meg ilyesmik (tudom hogy akik igen ott lehet hogy egy idő után gond lehet ezzel).... láttam olyan tippet a neten, hogy 2-3 különböző ujjlenyomatként mentsük a telefonba az ujjunkat, ezt is megtettem és semmit nem változtatott.


Más is tapasztal ilyet? Velem lehet a gond, vagy a telefonnal? Van erre bármiféle megoldás?

(Bár utóbbi furcsa lenne, mert akkor az ismerőseimnek se működne..)


2020. nov. 10. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy piszkos az érzékelő?
2020. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye azt az ujjadat ismeri csak fel amit eltároltattál vele, ha másik ujjadal akarod feloldani, akkor azzal nem megy. (ezt csak a hülyebiztosság kedvéért, nem néznek ennyire hülyének, de láttam már érdekes dolgokat)



Másik, hogy nekem más telefonnál volt hasonló probléma. Nekem annyi volt, hogy rosszul scanneltem be az ujjamat, hiába adtam meg én is 3 különböző ujjlenyomatot egy ujjamról, ha mind a 3 ugyan úgy rossz volt. Kb minden 3.-4. próbálkozásom volt csak jó. Utána próbáltam pontosabban csinálni és elég volt 1 ujjlenyomat és elsőre is oldott mindíg. Most kb 100 ból ha egy alkalommal nem jó valami, pl vizes a kezem, (nagyon) hidegről jöttem be, meg ilyen "apróságok" és akkor nem akar feloldani elsőre.

2020. nov. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Azt hallottam, hogy ilyenkor segíthet, ha többször szkenneled be ugyanazt az ujjadat (mármint úgy, hogy van az a max. 5 vagy valamennyi ujjlenyomat, amit el tudsz menteni, abból legyen legalább 2-3 ugyanaz az ujj). Nem tudom, hogy mennyivel lesz így jobb, mivel nekem sem volt még ilyen problémám Xiaomi telefonokon.
2020. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is másik telefonnál van olyan problémám, hogy a 2. ujjlenyomat mentési helyem hibás, oda bármilyen tisztán mentek el egy ujjlenyomatot biztosan nem fogja felismerni, ezért oda egy nem használt ujjat érdemes menteni, a fontos ujjakat pedig az 1.-re 3.-ra 4.-re 5.-re.
2020. nov. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!