Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Prestont szeretnék...

Samsung Prestont szeretnék venni, de én úgy láttam az interneten, hogy amikor belépnek a menübe, mindig zöld a színe olyankor, nem?

Figyelt kérdés

Érthetőbben nem nagyon tudom leírni, inkább linkelek képet (de aki tud válaszolni, az úgyis érti):

[link]

Ezt meg lehet valahogy változtatni? Mert nekem ez a szín nem tetszik és zavarna, ha ilyen lenne S:

Egyébként jó telefon? Mi a véleményetek róla?

Gyors válaszokat, ha lehet! Köszi!


2010. aug. 8. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom milyen a telo! samsung s5230am van azzon meglehet és a többi samsungon is ahátteret.. bármilyen képet berakhatsz a beállitásoknál! ;)

mellesleg Szerintem abba is 2 téma van zöld meg narancs sárga de ha ugy van mint s5230ba akkor alapbol 3. de a harmadikat nem mutatja(feketét). ahhoz kicsit megkell hackelni a telot! az még nem jár gari vesztéssel mivel alap téme:) googlen rákereshetsz:P remélem azér segitettem valamit

2010. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, jobban utánanézek, sehol nem találtam még olyan képet, ahol nem zöld.
2010. aug. 8. 22:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Most, hogy így megnéztem, látok olyan Samsungot, aminek narancssárga és zöld lehet a menüszíne. Hát a narancssárga sem jön be S: Nagyon rikító, legalábbis a videón, amin láttam úgy látszott. Háát...lehet hogy nem fogom megvenni ha nem lehet átállítani :(
2010. aug. 8. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!