Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik e olyan alkalmazás...

Létezik e olyan alkalmazás ami azt a csengőhangot állítja be annak akit felhívtál amit te kiválasztol?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, most nem részletezném miért, de megvan a MViCall alkalmazásom és az csak akkor működik ha annak is megvan az alkalmazása akit hívok. Sajna így nem megyek semmire vele. Vagy van egy olyan alkalmazás amivel be lehet állítani egy hangot a másik telefonján, az én telefonomon keresztül?? Vagy valami hasolnó, a fontos az hogy az a hang szólaljon meg amit én választok és akkor amikor akarom a másik tudta nélkül.

2020. okt. 15. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Hogy tudná egy alkalmazás egy másik ember telefonjának a csengőhangját módosítani?
2020. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Viccnek is rossz
2020. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Veszel neki egy telefont, beállítod a csengőhangot rejta, a te számodon kívül mindenki más hívását letiltod.
2020. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerelmi ügy... :D

nem, nincs ilyen alkalmazás

2020. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké, értem.

Amúgy egyáltalán nem szerelmi ügy 🤣

Akkor a MVicall hogy működik?

2020. okt. 15. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott a másik fél telefonjára is le kell tölteni.
2020. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!