Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Idő felgyorsítása telefonon?

Idő felgyorsítása telefonon?

Figyelt kérdés
Testnevelés órán a legszigorúbb tanárunk van... Talált egy alkalmazást amivel lehet mérni, hogy mennyi kilómétert szaladsz meg ilyenek. Minden nap, kihagyás nélkül 6 kilómétert kell szaladni, máshogy 1-est ad. Autózni meg így csalni nem lehet, mivel méri a sebességed (elosztja a kilómétereid az időddel), és itt jön az idő felgyorsítás. Ugyebár számítógépen van Cheat Engine és azzal időt lehet gyorsítani alkalmazásokban. Ezt akarom ezzel az alkalmazással, elindítom az idő gyorsítást, felszállok a buszra, az app több percet számol, viszont ugyanannyi kilómétert (szóval alacsonyabb lenne a sebességem amikor kiszámolja), és ezt kellene valahogy megoldani a telefonon... Bármi app amivel telón lehet időt gyorsítani?

2020. szept. 30. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Előre állítod a telefon óráját, miközben fut az alkalmazás.
2020. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lehet autóval csalni, nagyon lassan pl egy föld úton gurulva.

esetleg lassan biciklizni is egyszerűbb mint lefutni azt a 6 km-t.

a telefon idő átállítás annyira nem jó ötlet, mert nálam bekavarodnak az alkalmazások :)

2020. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
#2 visszafelé nem szabad állítani, attól zavarodnak meg. Ha egyszer előreállítottad, le kell állítani az alkalmazást, lementeni az eredményt, teljesen bezárni az alkalmazást és utána visszaállítani az órát. Egyéb appok ne fussanak a trükközés alatt.
2020. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi, feldobtad a napomat ezzel kérdéssel 😀
2020. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
6 km fél óra alatt lefutod.
2020. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es az úgy nem működik, nem az órát nézi, saját maga számolja az eltellt időt az app.

És emiatt nem is működik semmiféle időgyorsító sem.


Hiába változtatod meg az időt a telefonon annak az appra nem lesz hatása. Az appot kellene átírni....


Vagy valami fake GPS programmal (amik droidon működnek, iPhoneonon nem) a telefon helyzetét változtatni. Mert azt az app nézi ugye, különben honnan tudná mennyit mentél.

És szerintem máshogy nem is lehet megoldani ezt a kérdést, mert a sebességet is az app számolja amit a GPS adatokból tesz meg.


De jó is volt amikor az ilyen köröket a tesitanár velünk együtt futotta le a Mecsekben... nem lehetett csalni és csattogott a tenyere a hátunkon ha nem voltunk elég gyorsak. Nem is voltam ilyen hája g..i :D

2020. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 a telefonnak az egyetlen időforrása az óra. Ha ugrik, az app nem fogja tudni, hogy ugrott, csak annyit lát, hogy mennyi az idő, másodperc pontossággal. Esetleg a GPS órájára akadhat rá, akkor valóban nem hat rá a telefon órájának elállítása, de tudtommal ilyet egy app nem tehet, azt csak a rendszer használja, hogy szinkronizálja a rendszerórát, ha be van kapcsolva ez a funkció.
2020. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

öööö mit is szeretnél mondani 7-es? :D


kipróbáltam pár appal ha elindítok egy rögzítést és átállítom az órát nem történik az appban semmi. ugyanúgy számolja a másodperceket és ha 1 óráva előbbre állítom az ótár akkor nem lesz 1 órával hoszabb az edzés.

2020. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a tanár nincs ott minden diákkal, csak a telefonja mindenkinél, amin ugye van ez a kérdéses app.. Aztán uzsgyi... találkoztok 6 km múlva... De ugyanott, vagyis valamilyen zárt alakzatban történik a futás. Ha csak nem egy adott útvonalat kell bejárni más induló és más érkezési pozícióval. De ez most kizárva.

Ha az app.-ot érdemben átírni nem tudod, mivel nincsen rá eszközöd, pl. hogy vmilyen módon manipuláld az időmérést, az így nehéz ügy.

Keres valakit, vagy egy olyan progit ami enged nabipulálni a futó kódban is, de gyanitom ez nem 8 bites gép mint c64, erre eltérőbb "okosságok" kellenek.

2020. okt. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben inkább szólnék a szüleimnek.


Mert én szülőként nem hagynám hogy a tornatanár valamilyen nevenincs alkalmazást feltelepíttessen a gyerekem telefonjára, vagy hogy megszabja azt, hogy mivel töltse a SZABADIDEJÉT.

Ha meg egy iskolán kívüli tevékenység nem csinálására adna egyest, mennék is az igazgatóhoz.


Én se szaladtam gyerekként napi 6 km-t, mégse voltam elhízott.

2020. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!