Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet valahogy menteni...

Meg lehet valahogy menteni még a memóriakártyán lévő dolgokat vagy végleg eltűntek?

Figyelt kérdés
Tegnap barátnőmnél voltam, és mivel nem találtam itthon pendrive-ot, a telefonomra raktam 2 fájlt. Az elsőt átrakta, de kicsit rossz a csatlakoztatója, így lecsatlakozott, majd mikor a 2.-at akartam átrakni, minden cuccom eltűnt. Megjelent egy RECYCLE mappa (benne egy nem tudom milyen nevű fájl), meg autorun.inf, amik nem voltak ott. Aktiválni kellett a gépen a vírusírtót (szóval 1-2 hónapig nem volt bekapcsolva:S), és kiderült, vírus került a memóriakártyába. A RECYCLE-ből kitörölte a vírusos fájlt, de a mappát nem lehet, mert lefagy. Az autorun.inf sincs már meg. Azt írja, hogy a 2 GB-ből csak 500 MB szabad, szóval a cuccaim helye meg van, de semmi sincs a kártyán. Nem lehet valahogy elővarázsolni a dolgaimat? :S Nagyon sok fontos dolog volt benne. (több mint 100 zene, többszáz kép, 20 videó) Ha nem lehet, akkor formázni kell ugye? Mert már volt a pendrive-on hogy foglalt helyet valami, ami nem látszott, formáztam, és jó lett.
2010. aug. 7. 13:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!