Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöltök egy filmet a...

Ha letöltök egy filmet a gépemre akkor hogyan rakhatom át a telefonomra és nézhetem meg?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy elég e átküldi a gépről a filmet és már rögtön meg is lehet nézni?
2010. aug. 6. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a telefonod milyen formátumú videofájlokat tud megnyitni. Ha például avi-t töltesz le, de például a telefonod csak a 3gp kiterjesztésű videókat játszik le, akkor előtte konvertálnod kell.
2010. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte minden esetben át kell konvertálnod, mert a telefon nem játssza le a formátumot, vagy a fájl mérete sok száz mb. Én csak sorozatokat szoktam a telefonomra konvertálni mp4-formátumban, a felbontást beállítom a telefon felbontásával egyezőre, a többit pedig a tapasztalat szerint. Nem kimondottan mobiltelefonra konvertáláshoz való programot használok, de első körben neked azt javaslom. Kevesebb beállítás van, nem lehet benne úgy eltévedni mint egy komolyabb programban.
2010. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!