Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a telefonommal,...

Mi a baj a telefonommal, miért merül le ilyen hamar??

Figyelt kérdés
Egy Asus zenfone max készülékről van szó. Kb egy éve van meg, és erdők teljesen elégedett voltam vele, viszont pár napja iszonyat hamar lemerül. Ma reggel 98%on vittem el a suliba 7-kor, mire hazaértem (fél 5), merült vagy 50%ot! Nem volt kikapcsolva, de egyszer sem vettem elő. Mi lehet a probléma? Nagyon idegesít...

2020. szept. 2. 17:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Eddig*** bocsi, autocorrect!!
2020. szept. 2. 17:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Újonnan telepített program?

Valami ami nemrég frissítést kapott? (és valószínű rosszat)

Véletlenül bekapcsolva hagyott wifi, kékfog, 3G/4G (kinek a pap...), NFC, etc...

Vaku?


Kapásból csak ennyit tudok, és nem hiszem, hogy kártevő lenne...

2020. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Érdemes egy újraindítással próbálkozni első körben.
2020. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A wifi eddig is mindig be volt kapcsolva, szóval amiatt nem hiszem, hogy gyorsabban merülne, de akkor mostantól ki lesz kapcsolva, hátha az segít :)
2020. szept. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!