Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény vagy tapasztalat az...

Vélemény vagy tapasztalat az LG GS290-ről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon összehozza a családot, ha egy helyen veszitek meg és kedvezményes az egymás közti beszélgetés, bármikor elérhetitek a fiatokat/lányotokat, ha aggódtok, hogy kimarad éjjel.
2010. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%
Páromnak olyan telefonja van, de nem szereti.
2010. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még nincs gyerekünk csak tervezzük, de köszi :) amúgy nem tervezem hívogatni folyton, csak napi 1x hova megy kivel, és meddig marad sztem ennyi. De írjon akinek van ilyenje és ossza meg velem legyen oly szíves mert semmi infóm róla, de nagyon tetszik és meg akarom venni a napokban. Köszi
2010. aug. 5. 12:59
 4/6 anonim válasza:
100%

Nekem olyan és én nagyon szeretem. Fiatalos telefon. Könnyű kezelni is szerintem én csak ajánlani tudom.

14/L

2010. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha csak telefonálásra kell, akkor szerintem tökéletes. de a mobilarena.hu -n van róla teszt. nekem nem tetszik kinézetre, meg sehogysem, mert én telefonnal wi-fizek, játszom, minthogy telefonáljak :D de 25e domino csomagban, ilyen telóért nem olyan drága, jobbak mint az lg kp500/502, meg a samsung s5230.
2010. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyenem van :) nagyon jó nekem bejön elég gyors,van rajta játék meg lehet rá tenni is...könnyű kezelni csak tenap kaptam de már is a szívemhez nőtt :)
2010. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!