Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BTExplorer-t hogy kell használni?

BTExplorer-t hogy kell használni?

Figyelt kérdés

elméletileg névtelenül, engedély nélkül üzenetet külhetünk egy telefon kijelzőjére, ha annak bekapcsolva maradt a bluetooth-a de nem nagyon értem a programot.

előre kösz a választ


2008. nov. 26. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt a programot igen BT keresztül ugy kell használni hogy párositod a készüléket amit Hackelni akarsz és engedélyezni kell nála az automata fogadást!ezt legegyszerübben ugy teheted ha elkéred a telot hogy küldesz maganak át és gyors beálitod.

Ha kész és tudod hogy bevan kapcsolva a BT-je akkor megvárod amig nem nézi a teloját vagy elrakja zsbre(ez a legjobb) és a többi rajtad áll milyen gyors vagy.

Elinditod a progit és neki állsz aktiv készüléket keresni... majd ha megtalálta akit kerestél rá csatlakozol és hoppá több hasznos informácio van elötedd!

SMS - TEL Könyv - Telo Info - és még sok hüeség

Amit lehet vele az akármi! De én csak Sony Erricson-t tudtam 100% hackelni Nokiának nem sokat enged. Samsungnál nekem lefagyott(Nokia5300-on tesztelve) SE nél nav gomokat hangerő szabályzót és minden gomot minta ő nyomná irányithatsz. Eszméletlen jó progi.

Tippek: kérdezd meg tőle az időt és ha elöveszi a telot kapcsold ki ( van ilyen funkció) és ő meg nézz hogy mi a f***? :D rohadt sokat lehet vele hüülni

vagy beszélj össze valakivel hogy küldjön neki valamit( annak akit hackelsz) és mikor már 90-99%nál jár kapcsold ki :P

Vagy nem tudom sukis vagy-e de ha igen fogd meg és kapcsold be neki az ébresztő hangot az azért is jó mert blokolja a telot és hiába nyomkodja csak te tudod feloldani:D

Szóval ajánlom hogy kérj valakitől kölcsön telon és teszteld le mi mit tud !

Remélem segitettem valamit :)

2009. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz, kiprobáltam tényleg nagyon jo
2009. márc. 5. 15:10
 3/4 Bencei válasza:

HeLLó!

ÉN nekem nem jó ez az BTEXPLOREr vagy mi.Azt irja amik bekapcsolom:Java API for Bluetooth (JSR-82)not supported!


Ha valaki tudja irjon hamar! Köszi

2010. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bencei válasza:
És még összeis vannak kapcsolva telók :(
2010. dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!