Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonon amikor írok,...

Okostelefonon amikor írok, akkor összesen 3 opciót ad...Hogyan tudom növelni? Huawei P8Lite telefont használok és Gboard billentyűzetet. Többi lent.

Figyelt kérdés

Van először is az az opció, ami az éppen írásban lévő szót ajánlja (ez bal oldalt van), aztán középen egy javasolt szó, ami időnként vastagon van (ami nagyon tud idegesíteni) és végül jobb oldalt van még 1 javasolt szó.

A magyar nyelvben nagyon sokféle ragozás van, azért több lehetséges opcióra lenne szükségem főleg úgy, hogyha az egyiket kiválasztom, akkor nem engedi, hogy folytassam az adott szót (tehát nem tudom tovább ragozni, hacsak nem ütök le 1 betűt és 2 backspace-t).

Láttam olyan billentyűzetet, ami 6 opciót ad, de már nem tudom hol volt.



2020. júl. 27. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Gboard-ban erre nincs lehetőség, sajnos, én is hasonlóval küszködtem. (Végül megszoktam.)
2020. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszod!

2020. aug. 8. 23:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!