Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphon 11 vagy Xiaomi mi note...

Iphon 11 vagy Xiaomi mi note 10 pro?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok. 2 telefon jött szóba eddig, a Xiaomi mi note 10 pro és az Iphon 11. A fénykép nagyon döntő dolog számomra. Hiába nézek ezer videót, nem tudom eldönteni, mert nyilván másba erősek. Bizonytalan vagyok, hogy a Xiaomi mennyi ideig fogja bírni, hány éven belül kell lecserélni. Segítsetek légyszi. Akinek Iphon 11-e van irna pár megerősítő pozitiv dolgot? Főleg az aksiról és a kameráról

Köszönöm!


2020. júl. 19. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Uha, megsértettem a kis lelki világod, hogy egyből támadsz? Semmi rossz szót nem szóltam rád, "majom".

Drágább lesz? Úristeeen... Mi lesz akkor? Akinek telik rá, az úgy is megveszi, akinek meg nem, annak még ott marad a többi telefon a repartoárból. :)

2020. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
Xiaomi. Pár program miatt én az almás verzióval szemezgettem (Procreate pl), de csak azért sajnos nem éri meg nekem.
2020. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! És elnézést a helyes írási hibáért, én sem lehetek tökéletes! :D
2020. júl. 19. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!