Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonkészülék tudja...

Melyik telefonkészülék tudja jelezni, ha e-mail üzenetem érkezik? Mit lehet erről tudni bővebben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint minden olyan telefon tudja, amelyik támogatja az e-mail- ezést.. Csak azt kell beállítani, hogy milyen gyakran frissítse magát..

(Ami lehet wifi- ről is, de mobilinternet- ről is.. Az utóbbi költségekkel jár..)


U.i.: Ha tévednék, akkor javítsatok ki..


Remélem, hogy tudtam segíteni..

2010. júl. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy jó módszer arra ha gmail fiókod van, hozzá kell adni egy kiegészítőt, ami sms-t küld a telefonra ingyen.

Én már lassan egy éve használom.

Beleteszi az üzenetbe a küldőt, a tárgyat, és ha marad hely, akkor egy két szó látszik a levélből is.


Ha nem gmail fiókod van, azt is meg lehet oldani, hogy nyitsz egyet, és hozzáadod a más fajta ebailcímed a hozzáférési adatokkal, és ugyanúgy megkapod oda is a leveleket, sőt úgy tudsz válaszolni mintha az eredeti címről menne.


A tesómnak és a sógornak volt 3 különböző fiók, azt összehoztam egybe, és mindenről megy sms a mobilra. Természetesen ettől még az eredeti fiókok ugyanúgy üzemelhetnek ha jobban szereti valaki, de egyben kényelmesebb, nekem is kettőt kezel. Mikor levelet írok választani lehet hogy melyik címről küldje. (van egy cégesem meg egy privát).

Így nem kell folyton nézegetnem a leveleket, azonnal sms-t kapok ha jön egy email.

2010. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, örök hálám az önöké!!!:)
2010. aug. 21. 13:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!