Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Internet a telefonon" a...

"Internet a telefonon" a vodafontól. Akinek van ilyen tudna segíteni? Lenne pár kérdésem. Vitamax start

Figyelt kérdés

olyan telefonom van ami alkalmas arra hogy internetezzek rajta.

itt egy oldal ami leírja mi is ez

[link]

egy másik:

[link]

a vitamax startot szeretném

de ha küldök egy smst és kipróbálom akkor az meddig érvényes? és ha leakarom mondani mit tegyek? és honnan tudjam hogy mikor lépem át0.5 MB adatforgalmat?

és mi is az az adatforgalom?mi van akkor ha túllépem?


a lenne a lényeg hogy kiszeretném próbálni és néha használni mikor nem vagyok nem vagyok gépközelben hosszú idei.


2010. júl. 30. 21:10
 1/3 OliaTIRA ***** válasza:
30nap a rendelkezesre allo ido. tehat 30napig lehet felhasznalni az 5 mbt. nem viheto at a kovetkezo honapra. ujbol megkell rendelni. ha tulleped akkor 10kbonkent von le penzt.
2010. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mennyi pénzt vonnak le 10kb on ként?
2010. aug. 4. 12:53
 3/3 OliaTIRA ***** válasza:
nemtudom azt. . nekem 1g van megrendelve telefonrol irok sokat letoltok+ irok ide. Nem tudom felhasznalni.
2010. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!