Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam ajándékba egy Nokiát,...

Kaptam ajándékba egy Nokiát, de a biztonsági kódot nem tudom. Hogyan lehet megcsinálni, hogy ne kérje?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 08:45
 1/7 yuda ***** válasza:
66%

-meg kellene kérdezned akitől kaptad-remélem nem gond? :D


-addíg nem tudod letiltani,amíg nem lépsz egyszer bele!

2008. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A faszim vette egy pannonos előfizuval,de berágott és betörte a kijelzőjét,ezért vett egy másikat,közben elköltözött a szüleitől,és azt otthon hagyta,lehet,hogy a volt felesége piszkált bele,vagy nem tudom ki! De valaki megváltoztatta a kódot! Megvannak a telefon papírjai,azzal nem lehet bemenni a pannonhoz,hogy valamit csináljanak vele?
2008. nov. 24. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Hat, ha ajandekba kaptad, akkor az a minimum, hogy kozlik veled a kodot is. Kerdezd meg az illetot.
2008. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem változtatták meg, akkor lehet csak aktiválták és a telefon minden új sim-kártyához kéri.

A biztonsági kódot ellehet rontani, tehát próbálkozz.

Alapesetben 0000 vagy 1234 szokott lenni , ha megváltoztatták az ciki, mert csak az tudja aki csinálta.

2008. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
A biztonsági kódot is ki lehet ütni végső esetben mint amikor függetlenítik. Vidd el egy szakszervízbe, vagy egy hozzáértőhöz!
2008. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

A Nokiák gyári biztonsági kódja: 12345

Itt még találsz segítséget:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2008. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2008. nov. 24. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!